• Sklep internetowy
  • Informacja
  • Konto

Help

Często zadawane pytania
Wysyłka i zwroty
Kontakt
Moje zamówienie
Płatności, promocje i kupony rabatowe
Produkty, marki, dostępność
Zwroty
Dostawa i wysyłka
Problemy techniczne
eyerim collection
Gwarancja
Opinie
Jak zwrócić produkt?
Pytania

Przybliżony czas dostawy podawany jest w dniach roboczych (wyłączając weekendy i święta). Znajdziesz go w wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia.Chciał(a)byś na bieżąco śledzić status swojego zamówienia? Możesz tak zrobić TUTAJ.

Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia, postępuj według poniższych instrukcji:

• Sprawdź foldery "SPAM" i "Promocje" w swojej skrzynce mailowej.
• Sprawdź, czy poprawnie zakończyłaś/eś proces składania zamówienia (uwzględnij również płatność).

Jeśli wciąż nie możesz znaleźć potwierdzenia zamówienia, możliwe, że wprowadziłaś/eś niepoprawny adres e-mail lub Twoja transakcja płatności nie została pomyślnie przetworzona. Skontaktuj się wtedy z naszym zespołem Obsługi Klienta, dokładnie opisując swój problem, a my postaramy się pomóc Ci go rozwiązać.

W chwili złożenia zamówienia nie będziemy w stanie wprowadzić już żadnych zmian. Oznacza to, że nie możesz zmienić koloru czy też rozmiaru produktu, opcji jego dostawy czy też metody płatności.

Możesz jednak anulować swoje zamówienie i złożyć nowe, jeśli wciąż nie zostało wysłane pod wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta, podając numer zamówienia i powód jego anulacji. Przetworzymy Twoją prośbę o anulację tak szybko, jak będzie to możliwe, a następnie wyślemy Ci potwierdzenie zwrotu środków w przypadku zamówienia opłaconego z góry.

Jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta, podając numer zamówienia oraz powód jego anulacji.

Przetworzymy Twoją prośbę o anulację tak szybko, jak będzie to możliwe, a następnie wyślemy Ci potwierdzenie zwrotu środków w przypadku zamówienia opłaconego z góry. Po anulacji zamówienia środki powinny wpłynąć na Twój rachunek bankowy lub kartę w przeciągu 5 dni roboczych.

W przypadku niektórych systemów śledzenia przesyłek, aktywacja kodu śledzenia przez firmę kurierską może zająć od 1 do 4 dni roboczych.


Jeśli w tym czasie link w dalszym ciągu będzie nieaktywny lub paczka utknie w jakimś miejscu, to skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu.

Nie jesteśmy w stanie anulować zamówienia, które zostało już wysłane.

W takiej sytuacji rekomendujemy bezpośredni kontakt z firmą kurierską, która na prośbę klienta może przekierować przesyłkę z powrotem do nadawcy. Jeśli firma kurierska nie przetworzy Twojej prośby na czas, zawsze możesz odmówić przyjęcia paczki - zostanie ona automatycznie zwrócona do nas.

W chwili otrzymania zwróconej paczki, skontaktujemy się z Tobą i rozpoczniemy proces zwrotu środków w przypadku zamówienia opłaconego z góry.

Przykro nam, że spotkało to właśnie Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapobiegać takim sytuacjom. Możesz mieć pewność, że postaramy się rozwiązać Twój problem.

Skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta bezzwłocznie po wykryciu wady lub uszkodzenia, przedstawiając następujące informacje:

• numer Twojego zamówienia,
• nazwę modelu wadliwego lub uszkodzonego produktu,
• opis wady lub uszkodzenia, najlepiej wraz ze zdjęciami.

Po otrzymaniu uszkodzonego lub wadliwego produktu niezwłocznie zwrócimy Ci poniesione koszty przesyłki oraz wyślemy nowy produkt.

Faktury wystawiamy do każdego zamówienia.

Dokument znajdziesz w załączeniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem nadania paczki w chwili, gdy zamówienie zostanie wysłane.

Jeśli wybierzesz opcję płatności za pobraniem, Twoja faktura nie będzie dołączona do przesyłki. Otrzymasz ją w wersji elektronicznej, gdy tylko odbierzesz przesyłkę i opłacisz zamówienie.

Eyerim to sklep internetowy dla osób fizycznych, nie zapewniamy możliwości zakupu okularów na firmę. Nie możemy wprowadzić na fakturze danych rozliczeniowych firmy oraz nie zapewniamy zwrotu podatku VAT.

Jeśli otrzyma przez Ciebie faktura zawiera jakiekolwiek błędy, skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem Obsługi Klienta.

Faktura nie została dołączona do przesyłki? Nie martw się - możesz ją znaleźć w wersji elektronicznej na swojej skrzynce mailowej w wiadomości potwierdzającej nadanie paczki.

Jeśli wybrałaś/eś opcję płatności za pobraniem, Twoja faktura nie będzie dołączona do przesyłki. Wyślemy Ci ją drogą mailową, gdy tylko odbierzesz i opłacisz przesyłkę.

Kiedy anulujesz swoje zamówienie, zwrócimy Ci środki. Procedura zwrotu zajmuje około 2 - 5 dni roboczych. Po tym czasie pieniądze powinny wpłynąć na Twój rachunek bankowy lub kartę. Czas przetworzenia zwrotu może jednak zależeć od Twojej karty kredytowej, typu konta lub polityki banku.

Zamówienie można opłacić korzystając z jednej z poniższych metod płatności:
• Karta kredytowa/Karta debetowa
• Dotpay
• Płatność przy odbiorze

Płatności online w eyerim są szybkie i całkowicie bezpieczne, więc nie musisz się o nic martwić. Wszystkie transakcje przetwarzamy za pomocą szyfrowanej bramki płatności i korzystamy z najlepszych na rynku systemów bezpieczeństwa oraz zabezpieczeń przed oszustwami.

Kupon należy wprowadzić w takiej formie, w jakiej został podany, bez jakichkolwiek spacji. Wpisz lub skopiuj i wklej kod w pole „Kod rabatowy" w Twoim koszyku, jak poniżej:
how to use discount voucher

Po wprowadzeniu kodu kliknij „Akceptuj", aby wprowadzić kod do swojego zamówienia. Zniżka będzie widoczna w chwili jego przetworzenia, a ostateczna kwota zamówienia ulegnie zmianie. Pamiętaj, że wartość kuponu podczas składania zamówienia jest zawsze wyświetlana bez uwzględnienia podatku.
how to use discount voucher

Kod rabatowy można wprowadzić jedynie podczas składania zamówienia. Nie można użyć go później.

Jeśli zauważysz, że Twój kod rabatowy nie działa, pamiętaj, że:

• Kod może być wykorzystany tylko jednokrotnie w ramach danego zamówienia.
• Podobnie jak nasze kody rabatowe, tak i nasze zasady korzystania z nich różnią się między sobą. Kody mogą być ważne tylko na określone przedmioty, a większość z nich posiada również datę ważności. Warunki używania kodów rabatowych znajdziesz w tym samym miejscu, w którym uzyskałeś dostęp do nich - w wiadomości e-mail lub na naszej stronie.

Jeśli Twój kod rabatowy wciąż nie działa, skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta, przedstawiając możliwie jak najwięcej szczegółów i zrzutów ekranu z komunikatami o błędzie.

Jeśli skorzystasz z kodu rabatowego, a następnie z jakiegoś powodu anulujesz swoje zamówienie, możesz zastosować go ponownie podczas składania kolejnego zamówienia, pod warunkiem że:

• Kod wciąż jest ważny
• Kod obejmuje zakup wybranego przez Ciebie produktu

Nie możesz ponownie użyć kodów rabatowych, które są ważne tylko w przypadku składania pierwszego zamówienia, lub tych, których zasady użycia nie uwzględniają zamówienia zastępczego.

Zawsze staramy się oferować naszym klientom jak najwięcej metod płatności, a płatność za pobraniem jest jedną z nich.

Jeśli podczas składania zamówienia ta metoda płatności nie jest dostępna, to może to dotyczyć następujących sytuacji:

• Nie możesz wybrać płatności za pobraniem w przypadku zamówień obejmujących soczewki wykonane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.
• Ze względów bezpieczeństwa płatność za pobraniem nie jest dostępna w przypadku zamówień powyżej 900 PLN.

Zapisałeś się do naszego newslettera? Powinieneś więc otrzymać swój kupon powitalny.

Jeśli kupon powitalny wciąż nie został przesłany, to:
• Sprawdź folder „SPAM" w swojej skrzynce mailowej - nasze newslettery zawierają wiele fantastycznych ofert przez co czasami nie docierają tam, gdzie powinny.
• Upewnij się, że podany przez Ciebie podczas rejestracji adres e-mail jest poprawny. Najprościej sprawdzisz to rejestrując się ponownie i sprawdzając, czy kupon powitalny został tym razem przesłany na Twoją skrzynkę e-mail.

Jeśli kupon powitalny w dalszym ciągu nie został wygenerowany, to skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta, przedstawiając nam możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących problemu.

Niestety, ta metoda płatności nie jest obecnie dostępna na naszej stronie.

Chcesz skorzystać z kodu rabatowego podczas składania zamówienia? Możesz wykorzystać tylko jeden kod w ramach jednego zamówienia.

Więcej informacji na temat wprowadzania kodów rabatowych na naszej stronie znajdziesz klikając tutaj.

Kod rabatowy można wprowadzić jedynie podczas składania zamówienia. Nie można wykorzystać go później.

Jeśli jednak w dalszym ciągu chcesz wykorzystać kupon rabatowy, to wymagane jest anulowanie obecnego zamówienia i złożenie nowego na naszej stronie. Więcej informacji na temat anulacji znajdziesz tutaj.

Wiemy, że nasi klienci uwielbiają świetne okazje i wyjątkowe oferty, które pojawiają się od czasu do czasu.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, na której często publikujemy naprawdę dobre i długoterminowe promocje, obejmujące określone marki, soczewki korekcyjne czy wybrane kolekcje.

Jeśli szukasz tego typu ofert, to pamiętaj, że wysyłamy też kody rabatowe klientom, którzy zapisali się do naszego newslettera. Kody również możesz znaleźć na naszym profilu na Facebooku lub banerze na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do odwiedzania naszego konta na Instagramie. Mówiąc w skrócie, po prostu miej oczy szeroko otwarte!

Ze względu na naszą ogólną politykę, sprzedajemy produkty bezpośrednio klientom. Dlatego też nie wystawiamy faktur dla podatników zwolnionych z podatku VAT.

Nasze ceny, jak każdego sklepu online, zmieniają się w zależności od naszych aktywności marketingowych, dostępności produktów w magazynie oraz zainteresowania ze strony klientów. W związku z tym nie jesteśmy w stanie zwrócić różnicy w cenie.

Staramy się podawać jak największą ilość przydatnych informacji o produckie, takich jak:
• jego cechy,
• szczegółowy opis,
• zdjęcia,
• wymiary.

Na każdej stronie produktu, pod zdjęciem głównym, znajduje się sekcja ze szczegółowym opisem dotyczącym materiału, koloru czy rozmiaru, w tym zilustrowane wymiary oprawek.

Co więcej, na każdej stronie produktu znajdziesz również przewodnik po rozmiarach, dzięki któremu dowiesz się, który rozmiar będzie idealnie pasować do Twojej twarzy.

Jeśli wiesz czego szukasz, to wpisz nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze strony i kliknij na lupę. Nasza inteligentna wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć wybrany produkt.

Możesz też przeglądać produkty według kategorii za pomocą zakładek na górze strony. Przykładowo możesz wyświetlić tylko okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne lub sportowe. Po prostu najedź na zakładkę kursorem myszy i wybierz rodzaj interesującego Cię produktu w zależności od płci, marki, kształtu oprawek, rodzaju uprawianego sportu czy dostępności w magazynie.

Mamy też pełną listę oferowanych przez nas marek, którą możesz przeglądać, by sprawdzić czy mamy tę interesującą Ciebie. Oferujemy tysiące okularów przeciwsłonecznych, korekcyjnych oraz gogli narciarskich ponad 80 marek, więc szanse na to, że znajdziesz coś idealnego dla siebie, są bardzo duże!

Jeśli udało Ci się znaleźć wymarzony produkt, wystarczy, że dodasz go do koszyka i będziesz postępować zgodnie z instrukcjami, w celu sfinalizowania procesu składania zamówienia.

Zakupy okularów online z wykorzystaniem Magic mirror odmienią Twoje życie. Po prostu otwórz wybraną parę okularów przeciwsłonecznych lub korekcyjnych, kliknij przycisk Magic mirror w prawym dolnym rogu zdjęcia, włącz kamerkę internetową lub dodaj swoje zdjęcie i zobacz rezultaty.

Niestety, na ten moment nie wszystkie produkty posiadają opcję wirtualnej przymiarki. Wszystkie produkty, które możesz przymierzyć wirtualnie znajdziejsz klikając tutaj.


Pamiętaj, że nasze Magic mirror nie jest w stanie określić, jaki rozmiar będzie odpowiedni dla Ciebie. W tym celu pomocny może okazać się „Przewodnik po rozmiarach".

eyerim jest wyłącznie sklepem internetowym, więc nie znajdziesz nas lokalnie.

Skupiamy się, abyś mógł znaleźć wszystko w jednym miejscu - od uwielbianych okularów Ray-Ban po produkty niezależnych marek, od funkcjonalnych okularów sportowych po wyjątkowe okulary designerskie. Każdego tygodnia dodajemy setki nowych produktów z najnowszych kolekcji wraz z nowinkami i poradami, które znajdziesz na naszym blogu.

Nie musisz martwić się o godziny otwarcia sklepu, jak również o umawianie się na wizytę z nami - po prostu odwiedź nas bez wychodzenia z domu i zamów produkt, który Cię interesuje.

Oferujemy bezpłatną dostawę do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Dzięki 30-dniowej polityce zwrotu, możesz robić zakupy bez ryzyka. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są w 100% oryginalne i posiadają 2-letnią gwarancję.

Nasza oferta jest nieustannie aktualizowana w zależności od dostępności produktów w naszym magazynie oraz magazynach naszych dostawców. Oznacza to jednak, że wiele produktów szybko znika z naszej strony, szczególnie w szczycie sezonu, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Na szczęście, współpracujemy bezpośrednio z liderami na rynku optycznym, aby zapewnić Ci każdego tygodnia dostęp do setek nowych produktów, bestsellerów i najnowszych kolekcji. Bądź więc czujny, jeśli wciąż szukasz swojej wymarzonej pary okularów!

Na razie nie jesteśmy w stanie poinformować Cię o ponownej dostępności wyprzedanego produktu. Ze względu na to, że niektóre kolekcje są limitowane, to pojawiają się i znikają. Dostępność wielu produktów jest ograniczona czasowo i są one zastępowane nowymi kolekcjami.

Jednak zawsze możesz znaleźć podobny produkt, wybierając interesującą Cię kategorię. Przykładowo, możesz wyszukać okulary przeciwsłoneczne i ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z filtrów po lewej stronie naszej strony. W ten sposób łatwiej znajdziesz produkt odpowiadający Ci po kątem koloru soczewek, kształtu oprawek, materiału czy funkcji.

Tak, bez najmniejszych wątpliwości.

Wszystkie produkty sprzedawane w eyerim są w 100% oryginalne. Każdy model wysyłany jest w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami uwzględnionymi przez producenta. Dołączamy również do przesyłki certyfikat oryginalności, jeśli tylko jest on dołączany przez producenta.

eyerim to oficjalny pośrednik w sprzedaży okularów marki Ray-Ban jak i wielu innych marek znajdujących się na naszej stronie. Bezpośrednio współpracujemy z liderami na rynku optycznym takimi, jak Luxottica czy Safilo, którzy od wielu dekad odpowiadają za produkcję we Włoszech takich marek, jak Ray-Ban, Oakley, Prada, Tommy Hilfiger, Michael Kors i wielu innych. Dowiedz się więcej.

Ponadto, nasz zespół troszczy się o wzrok osób w całej Europie od ponad 4 lat, oferując im designerskie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne ponad 80 znanych na całym świecie marek. To raczej byłoby niemożliwe, gdybyśmy sprzedawali nieoryginalne produkty, prawda? W eyerim ciężko pracujemy, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję. Wszystkim naszym klientom oferujemy wyłącznie doskonałą jakość, wysokie standardy i fantastyczną obsługę.

Każdy zakupiony przez Ciebie produkt na eyerim jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami dołączonymi przez producenta.

Oryginalne opakowania produktów większości marek i kolekcji obejmują twardy lub miękki futerał oraz ściereczkę do czyszczenia okularów. Jednak w przypadku niektórych produktów może być dołączony materiałowy woreczek, który jednocześnie pełni funkcję pokrowca ochronnego jak i ściereczki z mikrofibry.

Nie jesteśmy również w stanie określić koloru lub rodzaju etui, które zostanie Ci wysłane. Zależy to wyłącznie od producenta.

Nie mamy obecnie możliwości sprawdzenia, kiedy dany produkt będzie ponownie dostępny w magazynie.

Szybka wysyłka produktów jest dla nas niezwykle istotna i zawsze, bez względu na okoliczności, staramy się, aby w naszym magazynie znajdowały się najbardziej popularne modele. Jeśli jednak spodoba Ci się produkt, który jest dostępny w naszej ofercie, ale nie ma go w magazynie, to zadbamy, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. W takim przypadku przybliżony czas dostawy zawsze jest podany na stronie produktu, bezpośrednio przy jego zdjęciu.

Zależy nam, by wysłać okulary, które będą idealnie pasować do Twojej twarzy, dlatego też przygotowaliśmy szybki przewodnik po rozmiarach, który znajdziesz na każdej stronie produktu. Po prostu kliknij na zakładkę „Rozmiary" pod zdjęciem głównym i wypróbuj naszą sztuczkę przy użyciu karty kredytowej. Wiekszości osobom będzie pasował rozmiar M. Możliwe, że świetnie sprawdzi się on i w Twoim przypadku.

Jest jeszcze kilka innych sposobów, aby upewnić się, że wybierzesz odpowiedni rozmiar:

• Sprawdź rozmiar swoich obecnych oprawek.
• Zmierz swoje obecne oprawki samodzielnie.
• Wypróbuj nasze Magic mirror.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj.

Kilka podstawowych zasad może zdecydowanie ułatwić i uprzyjemnić wybór okularów.

Oferujemy różne filtry wyszukiwania, jednak tym najważniejszym podczas podejmowania decyzji o zakupie jest kształt Twojej twarzy.

Okrągłe twarze są zazwyczaj tak samo szerokie, jak i długie. Mają zaokrągloną linię szczęki i kości policzkowych. Ich pełne policzki są szersze niż czoło. Osobom o tym typie urody proponujemy oprawki prostokątne, najlepiej z wyrazistymi konturami, które wizualnie zmiękczą ich kości policzkowe. Świetnym wyborem są również okulary z półpełną oprawką, które doskonale wydłużają twarz.

Twarze kwadratowe charakteryzują się taką samą szerokością kości policzkowych, czoła i linii szczęki. Jeśli jest to Twój typ urody, to wypróbuj oprawki okrągłe, owalne lub w kształcie kociego oka, które zmiękczają optycznie linię szczęki. Jeśli natomiast interesują Cię oprawki prostokątne, upewnij się, że mają zaokrąglone rogi. Jeśli Twoja twarz jest dłuższa niż szersza (masz wysokie czoło, wydłużone kości policzkowe i zaokrągloną linię szczęki), to sprawdź okulary o jak największych soczewkach. W Twoim przypadku znakomicie sprawdzą się oprawki typu oversize, które stworzą wrażenie szerszej twarzy i pomogą odwrócić uwagę od jej pociągłości.

Twarze w kształcie serca, nazywane również trójkątnymi, wyróżniają się szerokim czołem i wąską szczęką. Przy tym typie urody, należy skupić się na oprawkach kwadratowych lub prostokątnych, które balansują cechy charakterystyczne tego kształtu twarzy. Również sprawdzą się w tym wypadku oprawki okrągłe czy owalne.

Twarze owalne charakteryzują się nieco szerszymi kośćmi policzkowymi w porównaniu z brodą i linią żuchwy. Przypominają kształtem jajko. Ten typ urody jest postrzegany jako idealny i powinien dobrze wyglądać w większości oprawek. Może więc eksperymentować z różnymi kształtami. Istotne jest jednak dobranie właściwego rozmiaru.

Zamawiając soczewki korekcyjne na naszej stronie, trafisz na kilka podstawowych terminów. Oto krótki opis każdego z ich:

Sfera (SPH) to moc szkieł wyrażona w dioptriach. Opisuje to, jak bardzo Twoje soczewki powinny przybliżać lub oddalać obraz, aby zapewnić Ci odpowiednie widzenie.

Cylinder (CYL) to wartość wyrażająca moc soczewek potrzebną do korekty astygmatyzmu, czyli stanu, w którym nieregularna rogówka powoduje niewyraźne widzenie. Jeśli na recepcie nie możesz znaleźć wartości cylindra, oznacza to, że nie masz astygmatyzmu - to pole powinno więc pozostać puste podczas składania zamówienia.

Oś cylindra wyraża stopień i kierunek Twojego astygmatyzmu. Jeśli na recepcie nie możesz znaleźć wartości cylindra, oznacza to, że nie masz astygmatyzmu - to pole powinno więc pozostawione puste podczas składania zamówienia.

Rozstaw źrenic (PD) to wyrażona w milimetrach odległość miedzy środkami źrenic Twoich oczu. Wartość tę wykorzystywana jest w celu wyrównania soczewek względem środka Twoich źrenic, aby uzyskać doskonałą wyrazistość. Jeśli nIe możesz znaleźć swojej wartości PD na recepcie, to skorzystaj z naszej linijki PD.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta, korzystając z jednej z dostępnych poniżej opcji nawiązania kontaktu. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Tak, w eyerim oferujemy naszą własną 2-letnią gwarancję przy zakupie dowolnego produktu.

Każdy dostawca określa warunki gwarancji na różnych zasadach. Niektóre marki oferują zaledwie 6-miesięczny okres gwarancyjny, podczas gdy inne aż roczny. Pod uwagę często trzeba brać tysiące różnych warunków, definicji i ograniczeń geograficznych. W eyerim chcemy Cię uwolnić od tego. Dlatego też oferujemy 2-letni okres gwarancyjny, bez jakichkolwiek zobowiązań. Wystarczy, że zachowasz swoją fakturę eyerim (w postaci e-mail lub papierowej), którą wyślemy po złożeniu zamówienia w naszym sklepie. Będzie ona pełnić funkcję certyfikatu Twojej gwarancji.

Gwarancja obejmuje wszystkie *wady produkcyjne bez wyjątku. Nie pokrywa jednak uszkodzeń oprawek lub soczewek spowodowanych codziennym użytkowaniem lub zaniedbaniem (np. zarysowania) jak i nieprawidłowym użytkowaniem produktu lub wypadkiem.

* Wady produkcyjne to defekty, które powstają podczas procesu wytwarzania produktu i nie odpowiadają standardom producenta dotyczącym określonego produktu (uszkodzone zawiasy, nieprawidłowy kolor, itp.). Wady produkcyjne nie obejmują defektów designu, które przypisuje się raczej projektowi danego modelu, a nie samemu procesowi produkcji.

Ze względu na to, że jesteśmy wyłącznie sprzedawcą online i oficjalnym dystrybutorem wszystkich marek dostępnych na www.eyerim.pl, wszystkie nasze produkty sprzedajemy bezpośrednio klientom - oznacza to, że nie prowadzimy sprzedaży hurtowej.

Wszystkie części zamienne oraz akcesoria okularów przeciwsłonecznych, korekcyjnych czy gogli narciarskich, oryginalnie załączone przez producenta do zestawu, zostaną Ci dostarczone.

W eyerim nie sprzedajemy części zamiennych, takich jak zauszniki, soczewki czy noski jako oddzielny produkt.

Zależy to od wybranej przez Ciebie metody płatności.

Jeśli podczas składania zamówienia wybrałeś płatność za pobraniem, to Twój okres gwarancyjny rozpocznie się, w momencie doręczenia przesyłki.

Jeśli natomiast podczas składania zamówienia wybrałeś jedną z opcji płatności z góry (karta kredytowa lub debetowa, PayPal, etc.), to Twoja gwarancja rozpocznie się z chwilą złożenia zamówienia.

Tak, oczywiście. Dzięki naszej 30-dniowej polityce zwrotów możesz robić zakupy bez ryzyka.

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie pasuje do kształtu Twojej twarzy, możesz odesłać go do nas w przeciągu 30 dni od dnia jego otrzymania.

Więcej informacji dotyczących zwrotów znajdziesz, klikając tutaj.

Jak wszystko w eyerim, zwroty są bardzo proste. Wystarczy, że starannie zabezpieczysz i zapakujesz zakupiony produkt, najlepiej w to samo opakowanie, w którym został przesłany, a następnie wyślesz go do naszego punktu odbioru w:

Więcej informacji dotyczących zwrotów znajdziesz, klikając tutaj.

Jeśli zamierzasz zwrócić wadliwy lub nieprawidłowy produkt, kliknij tutaj. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jeśli potrzebujesz nowego formularza zwrotu, kliknij tutaj.

Chcesz dokonać zwrotu? Nie ma problemu!
• Możesz zwrócić dowolny produkt w przeciągu 30 dni od daty odbioru zamówienia.
• Jeśli chcesz wymienić produkt na inny rozmiar lub kolor, zwróć go do nas i złóż nowe zamówienie.
• Nie musisz informować nas o chęci dokonania zwrotu. Po prostu wypełnij formularz, który został załączony do naszej przesyłki, i dołącz go do zwracanego zamówienia.
• Zwrócimy Ci środki za zakupiony produkt, dotyczy to również produktów z wyprzedaży, w tej samej formie w jakiej została dokonana płatność.
• Nie zwracamy kosztów za elementy, które zostały indywidualnie wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. W przypadku okularów korekcyjnych zamówionych wraz z soczewkami możemy zwrócić jedynie koszt oprawek.
• Odpowiedzialność za zwracane produkty spoczywa na Tobie do momentu, aż dotrą one do naszego magazynu. Zadbaj o to, aby były odpowiednio zapakowane tak, by nie zniszczyły się po drodze!
• Przemiot należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu wraz z etui, wszystkimi akcesoriami oraz oryginalnymi metkami i nalepkami firmowymi załączonymi przez producenta.
• W przypadku, gdy zwracany do nas produkt będzie w nieodpowiednim stanie lub zostanie wysłany po upływie 30 dni, będziemy zmuszeni odesłać go z powrotem do Ciebie.
• Nie odpowiadamy za produkty zwracane do nas przez przypadek. Jeśli zechcesz, abyśmy odesłali je do Ciebie z powrotem, będziesz musiał pokryć koszty przesyłki.
• W zależności od metod wysyłki dostępnych w Twoim kraju, to Ty ponosisz wszelkie koszty zwracanych produktów.
• Wybrane przez Ciebie opakowanie i metody dostawy muszą być bezpieczne. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty, które zostały zniszczone lub zagubione w drodze do nas. Prosimy o zachowanie potwierdzenie nadania przesyłki.

Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz, klikając tutaj.

To łatwe! Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na formularzu i upewnij się, że wszystkie dane zostały zapisane prawidłowo. Potrzebujemy tych informacji, aby przetworzyć Twój zwrot. Po wypełnieniu formularza, dołącz go do przesyłki wraz ze zwracanym produktem.

Na zdjęciu widoczny jest przykład prawidłowo wypełnionego formularza:
how to use discount voucher

Nie ma możliwości wymiany produktów w ramach jednego zamówienia. Zamówienie obejmujące zwracany produkt zostanie automatyczne anulowane, a Ty otrzymasz zwrot kosztów.

Jeśli chcesz zamówić produkt w inny rozmiarze lub całkowicie inny model, to złóż nowe zamówienie na naszej stronie.

To Ty pokrywasz koszty zwrotu produktu. Jedynie w niektórych przypadkach możemy Ci je zwrócić, przykładowo, gdy otrzymasz nieprawidłowy lub wadliwy produkt.

Niestety, nie zwracamy kosztów elementów, które zostały indywidualnie wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. W przypadku okularów korekcyjnych zamówionych wraz z soczewkami możemy zwrócić jedynie koszt oprawek.

Niestety, nie zwracamy środków za elementy, które zostały indywidualnie wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. W przypadku okularów korekcyjnych zamówionych wraz z soczewkami możemy zwrócić jedynie koszt oprawek.

Jeśli zechcesz zatrzymać soczewki korekcyjne, to wyślemy oprawki do naszego laboratorium optycznego w celu profesjonalnego ich wyjęcia, a następnie prześlemy Ci je z powrotem. Odradzamy jednak ponownego korzystania z tych soczewek w połączeniu z innymi oprawkami, gdyż są one indywidualnie przygotowywane dla określonego modelu oprawek i mogą uszkodzić Ci wzrok, jeśli wykorzystasz je w oprawkach o innym kształcie lub rozmiarze.

UWAGA: Po złożeniu przez Ciebie zamówienia nie będziemy w stanie zwrócić pieniędzy za soczewki korekcyjne, nawet jeśli zamówienie jeszcze do Ciebie nie dotarło.


W chwili otrzymania zwrotu zamówienia i jego przetworzenia, poinformujemy Cię o tym mailowo. Pamiętaj, że czas w jakim otrzymamy Twoją przesyłkę zwrotną może wynieść nawet do 10 dni roboczych.

Jeśli jest taka możliwość, to zachowaj potwierdzenie nadania przesyłki, aby móc śledzić jej podróż aż do momentu doręczenia do nas.

Nie dołączyłeś formularza zwrotu do paczki? Nie martw się! Nasz zespół prawdopodobnie będzie w stanie zidentyfikować Twoją przesyłkę zwrotną na podstawie imienia i nazwiska.

Po przetworzeniu Twojego zwrotu, wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją, że wszystko jest w porządku. Możesz spodziewać się zwrotu środków w przeciągu następnych kilku dni.

Jesteśmy zobowiązani rozpocząć proces zwrotu środków w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia przez Ciebie od umowy sprzedaży. Pamiętaj jednak, że nie mamy obowiązku zainicjować zwrotu, jeśli nie otrzymamy od Ciebie dowodu nadania paczki.

Po rozpoczęciu procesu zwrotu środków, wpłyną one na Twój rachunek bankowy w przeciągu 2 - 5 dni roboczych. Czas ten zależy jednak od Twojej karty kredytowej, rodzaju konta czy polityki Twojego banku.

Przykro nam, że taka sytuacja spotkała właśnie Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapobiegać takim przypadkom. Możesz mieć pewność, że od razu postaramy się rozwiązać Twój problem.

Bezzwłocznie po wykryciu wady lub uszkodzenia, skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta, podając następujace informacje:
• numer Twojego zamówienia,
• nazwę modelu wadliwego lub uszkodzonego produktu,
• opis wady lub uszkodzenia, najlepiej wraz ze zdjęciami.

W chwili otrzymania uszkodzonego lub wadliwego produktu, niezwłocznie zwrócimy Ci poniesione koszty przesyłki oraz wyślemy nowy produkt lub rozpoczniemy procedurę zwrotu środków.

Obecnie nie przetwarzamy żadnych zwrotów osobistych. Zapoznaj się z naszą polityką zwrotów i nadaj przesyłke zwrotną pocztą lub za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Powiadomimy Cię mailowo, gdy tylko nasz zespół przetworzy Twój zwrot.

Wszystkie zwroty inicjujemy elektronicznie. Jeśli wybrałaś/eś jako formę płatności przesyłkę za pobraniem i zechcesz zwrócić zamówiony produkt, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] i prześlij poniższe informacje:
• numer IBAN oraz SWIFT,
• imię i nazwisko właściciela konta bankowego,
• adres posiadacza rachunku bankowego przypisany do tego rachunku.

W chwili otrzymania i przetworzenia zwrotu skontaktujemy się z Tobą i natychmiast przystąpimy do zwrotu środków.

Pamiętaj, że zwrot środków za zamówienie opłacone za pobraniem możesz otrzymać wyłącznie za pośrednictwem transferu bankowego. Inne opcje nie są dostępne.

W celu określenia, czy gwarancja obejmuje daną wadę, prześlij nam jej zdjęcia i opis na adres [email protected]. Skontaktujemy się z Tobą, informując o kolejnych krokach postępowania.

W chwili otrzymania produktu, prześlemy go do producenta w ramach gwarancji. Pamiętaj, że proces ten może zająć do 30 dni.

Jeśli wada jest objęta *gwarancją, wymienimy wadliwy produkt i wyślemy go do Ciebie bezpłatnie. Jeśli nie chcesz otrzymać nowego produktu lub w przypadku, gdy nie jest on już dostępny, dokonamy pełnego zwrotu środków. Pamiętaj, że w przypadku produktów nie znajdujących się w magazynie, czas dostawy nowego produktu może się wydłużyć.

*Gwarancja pokrywa wszystkie wady fabryczne bez wyjątku. Nie pokrywa ona jednak uszkodzeń oprawek lub soczewek spowodowanych codziennym użytkowaniem (np. zarysowania) oraz szkód wynikających z nieprawidłowego użytkowania produktu lub wypadku.

Nie możesz znaleźć swojego formularza zwrotu? Nie mart się. Możesz wydrukować go, klikając tutaj.

Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na formularzu i upewnij się, że podane dane zostały zapisane prawidłowo. Potrzebujemy tych informacji, aby przetworzyć Twój zwrot. Po wypełnieniu formularza, dołącz go do paczki wraz ze zwracanym produktem.

W magazynie przechowujemy najpopularniejsze produkty, aby mieć pewność, że ich wysyłka będzie natychmiastowa. Można je znaleźć na naszej stronie oznaczone jako „w magazynie". Wysyłamy je w przeciągu 24 godzin.

Pozostałe produkty również są dostępne, jednak nie posiadamy ich aktualnie w magazynie. Ich wysyłki dokonujemy w przeciągu 11 dni roboczych. Przybliżony czas dostawy każdego produktu znajdziesz na naszej stronie.

Tak, oczywiście! Współpracujemy z międzynarodowymi, godnymi zaufania firmami kurierskimi. Zamówienia są zawsze nadawane w usłudze z systemem monitorowania przesyłek.

W chwili, gdy Twoje zamówienie opuści nasz magazyn, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem jego nadania oraz numerem przesyłki, umożliwiającym jej monitorowanie. Po prostu kliknij link śledzenia w wysłanej przez nas wiadomości i sprawdź, gdzie znajduje się Twoja paczka.

Jeśli zalogujesz się na swoje konto, a zamówienie wciąż będzie miało status przetwarzania, oznacza to, że jest ono w dalszym ciągu kompletowane i wkrótce zostanie wysłane.

Jeśli zamówisz produkt, który aktualnie nie znajduje się w naszym magazynie, status ten może być widoczny w Twoim zamówieniu nieco dłużej. Przybliżony czas dostawy Twojego zamówienia, podany w dniach roboczych (z wyłączeniem weekendów, świąt, itp.) znajdziesz w potwierdzeniu złożenia zamówienia wysłanym mailowo.

W chwili, gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane pod podany przez Ciebie adres, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania paczki oraz numerem przesyłki, umożliwiającym jej monitorowanie w czasie rzeczywistym. Po prostu kliknij link śledzenia w otrzymanej wiadomości, aby sprawdzić obecną lokalizację Twojej paczki.

W przypadku niektórych systemów śledzenia przesyłek, aktywacja kodu śledzenia przez firmę kurierską może zająć od 1 do 4 dni roboczych.


Jeśli w tym czasie link w dalszym ciągu będzie nieaktywny lub paczka utknie w jakimś miejscu, to skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu.

Tak, eyerim oferuje darmową dostawę wszystkich produktów bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres.

Pamiętaj jednak, że to Ty pokrywasz koszty wysyłki zwracanego produktu.

Przesyłka za pobraniem nie jest metodą dostawy. Wszystkie metody dostawy (poza wysyłką ekspresową) są bezpłatne.

Przesyłka za pobraniem jest metodą płatności, dzięki której możesz, ale nie musisz, opłacić zamówienie w chwili jego odbioru. W niektórych krajach za przesyłkę pobraniową mogą być naliczone dodatkowe opłaty.

Obecnie przetwarzamy i wysyłamy zamówienia jedynie w obrębie krajów Unii Europejskiej.

Dzięki ogólnej polityce jesteśmy w stanie zmienić Twój adres dostawy do momentu, aż zamówienie nie zostanie wysłane. Jeśli chcesz zaktualizować swój adres dostawy lub dane kontaktowe, to skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta i podaj nam aktualne dane.

Jeśli Twoje zamówienie zostało już wysłane, nie możemy zagwarantować, że sugerowane przez Ciebie zmiany zostaną wprowadzone. Rekomendujemy bezpośredni kontakt z firmą kurierską w celu ustalenia możliwości przekierowania przesyłki na określony adres.

Większość firm doręcza zamówienia w standardowych godzinach pracy i może wymagać potwierdzenia odbioru. Sugerujemy więc, aby podać adres, pod którym ktoś będzie w stanie odebrać paczkę.

Nie ma możliwości wybrania konkretnej godziny i dnia dostawy. Podczas składania zamówienia, jak i w mailowym potwierdzeniu złożenia zamówienia, będzie widniała informacja o przybliżonym czasie jego dostawy.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu potrzebujesz przełożyć termin dostawy, a Twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta i poinformuj nas, kiedy chciałbyś otrzymać swoje zamówienie.

W chwili, gdy Twoje zamówienie opuści nasz magazyn, otrzymasz powiadomienie w formie wiadomości e-mail wraz z numerem przesyłki, dzięki któremu możesz monitorować swoją paczkę w czasie rzeczywistym. Po prostu kliknij link śledzenia, aby sprawdzić aktualne położenie swojej paczki.

Możemy doręczyć przesyłkę zarówno do Twojego domu jak i miejsca pracy. Większość firm doręcza zamówienia w standardowych godzinach pracy i może wymagać potwierdzenia odbioru. Sugerujemy więc, aby podać adres, pod którym ktoś będzie w stanie odebrać przesyłkę.

Z naszym newsletterem będziesz na bieżąco z najświeższymi informacjami i naszymi najnowszymi ofertami.

Najprostszym sposobem rejestracji jest przejście do dolnej sekcji naszej strony i podanie swojego adresu e-mail. Tylko tyle wystarczy, aby oficjalnie zapisać się do naszego newslettera. Co więcej, jeśli dołączysz do naszych subskrybentów, to otrzymasz również kupon ze zniżką powitalną.

Jeśli na stronie logowania otrzymujesz komunikat o niepoprawnym adresie e-mail lub haśle, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej:

• Upewnij się, że rejestracja Twojego konta zakończyła się pomyślnie. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail potwierdzającą rejestrację o tytule „Witamy w eyerim". Jeśli nie dotarła ona do Ciebie, to możliwe, że rejestracja nie przebiegła prawidłowo, np. przez błąd w podanym adresie e-mail.
• Pamiętaj, że subskrypcja naszego newslettera nie jest jednoznaczna z utworzeniem konta. Musisz dodatkowo przejść proces rejestracji.
• Sprawdź dwukrotnie, czy używasz tego samego adresu e-mail i hasła, które zostały podane podczas rejestracji.
• Jeśli zapomniałeś hasła, kliknij link „Nie pamiętam hasła" na stronie logowania. Wprowadź swój adres e-mail, abyśmy mogli wysłać Ci wiadomość z linkiem do jego zresetowania i utworzenia nowego.
• Jeśli wciąż będziesz mieć trudności z zalogowaniem się, skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta. Przekaż nam możliwie jak najwięcej szczegółów wraz ze zrzutami ekranu wiadomości o błędzie, abyśmy mogli pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Nie, nie musisz.

Aktualizacje dotyczące Twojego zamówienia zawsze wysyłamy drogą mailową. Jeśli jednak zarejestrujesz się, następne zamówienie złożysz o wiele szybciej i prościej. Posiadając konto na eyerim, możesz edytować adres w dowolnym momencie, sprawdzić poprzednie zamówienia, zaktualizować dane swojego konta i zaoszczędzić czas podczas składania kolejnego zamówienia.

Pamiętaj, że wszelkie zmiany danych na Twoim koncie nie zostaną uwzględnione w Twoim bieżącym zamówieniu. Jeśli, przykładowo, zaktualizujesz adres dostawy, zostanie on uwzględniony dopiero w ramach nowego zamówienia.

Jeśli nie chcesz już otrzymywać naszego newslettera, możesz wypisać się z niego, klikając link „Anuluj subskrypcję" w jednej z otrzymanych wiadomości e-mail.

Jeśli zmienisz zdanie i ponownie zechcesz nas subskrybować, to możesz zapisać się w dokładnie taki sam sposób, w jaki zrobiłeś to za pierwszym razem. Nie otrzymasz jednak koleny raz powitalnego kodu zniżkowego.

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, to z łatwością możesz je zresetować i ponownie uzystkać dostęp do swojego konta.

Przejdź do strony logowania, klikając tutaj, lub kliknij w link znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij „Nie pamiętam hasła" i wpisz swój adres e-mail. W następnym kroku otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem resetującym hasło.

Przykro nam, że podczas składania zamówienia napotkałeś problemy związane z jego opłatą.

Zawsze upewnij się, że wymagane podczas składania zamówienia dane, takie jak numer karty, imię i nazwisko czy adres e-mail, zostały wprowadzone prawidłowo. Jeśli w dalszym ciągu masz z problemy z dokonaniem płatności, najłatwiej będzie Ci dokończyć składanie zamówienia przy użyciu innej z wymienionych metod.

Jeśli wciąż nie możesz sfinalizować transakcji, to skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta. Przekaż nam możliwie jak najwięcej szczegółów na temat problemu i wykonanych kroków oraz prześlij zrzuty ekranu z wszelkimi komunikatami o błędach.

Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia złożenia zamówienia na swoją skrzynkę mailową, to postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej:

• Sprawdź folder "SPAM" i "Promocje" na swojej skrzynce mailowej.
• Sprawdź, czy zamówienie rzeczywiście zostało złożone (czy transakcja płatności przebiegła pomyślnie).

Jeśli wciąż nie otrzymałeś wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia, możliwe, że wprowadzony przez Ciebie adres e-mail zawierał błąd lub Twoja płatność nie została przetworzona. Skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta, przedstawiając możliwie jak najwięcej szczegółów, a my postaramy się pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu.

Przybliżony czas dostawy okularów korekcyjnych z eyerim collection to od 12 do 15 dni roboczych.

Produkcja zamówionych soczewek korekcyjnych zaczyna się praktycznie zaraz po złożeniu zamówienia na stronie eyerim. Kiedy soczewki są gotowe oraz włożone do wybranych oprawek, okulary korekcyjne zostaną wysłane na podany przez Ciebie adres.

Wszystkie produkty z eyerim collection wysyłane są w oryginalnym opakowaniu wraz z oryginalnymi akcesoriami dopasowanymi do wybranych przez Ciebie okularów.
Po złożeniu zamówienia na okulary korekcyjne z eyerim collection otrzymasz przesyłkę zawierającą wybrane okulary korekcyjne, twarde etui w kolorze czarnym oraz miękką ściereczkę czyszczącą, również w kolorze czarnym.

Tak, oczywiście. Dzięki naszej 30-dniowej polityce zwrotu, zakupy na eyerim są bez ryzyka.

W przypadku, gdy zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie pasuje do Twojej twarzy, możesz go odesłać w terminie do 30 dni od jego doręczenia.

Więcej informacji dotyczących zwrotów możesz znaleźć tutaj.

Okres gwarancji na każdy zakupiony produkt wynosi 2 lata. Prosimy pamiętać, że gwarancja obejmuje wszystkie wady fabryczne bez wyjątku. Nie obejmuje jednak uszkodzeń oprawek lub soczewek spowodowanych zwykłym codziennym użytkowaniem lub wszelkiego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Jeśli chcesz skorzystać z gwarancji, zarejestruj swoje zgłoszenie tutaj.

Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą FORMULARZ GWARANCYJNY z dalszymi instrukcjami dotyczącymi wysłania paczki na nasz adres. Prosimy o wydrukowanie formularza, postępowanie zgodnie z instrukcją i przesłanie uszkodzonej przesyłki na adres podany w formularzu.

Kiedy tylko otrzymamy produkt, prześlemy go do producenta w celu rozpatrzenia reklamacji. Pamiętaj, że ten proces może potrwać do 30 dni.

Jeśli masz problemy z wypełnieniem zgłoszenia gwarancyjnego online, możesz sprawdzić, czy:

- podałeś numer zamówienia i adres e-mail dokładnie tak, jak zostały wypełnione podczas składania zamówienia (bez spacji, wielkich i małych liter, kropek itp.)
- zamówienie nie zostało dostarczone ponad 2 lata temu i gwarancja już nie obowiązuje.

Jeśli sprawdziłeś te punkty i nadal masz trudności, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]

Formularz gwarancyjny zostanie dołączony do wiadomości e-mail, którą otrzymasz po zarejestrowaniu zgłoszenia gwarancyjnego na naszej stronie internetowej.

Adres znajdziesz w formularzu gwarancyjnym dołączonym do wiadomości e-mail otrzymanej po zarejestrowaniu zgłoszenia gwarancyjnego.

Prosimy o staranne spakowanie okularów i wysłanie ich na adres:

EXPANDECO - eyerim
ul. Stawowa 91
Cieszyn 43-400
Polska


Możesz wysłać paczkę za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania lub numeru przesyłki na wypadek komplikacji.
Po otrzymaniu i przetworzeniu paczki skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Gdy tylko otrzymamy i sprawdzimy paczkę, otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o statusie zgłoszenia. Dostarczenie paczki zajmuje do 10 dni roboczych.
Uwaga: od momenu dostarczenia paczki proces gwarancyjny może trwać do 30 dni.

Krok 1 Starannie zabezpiecz i zapakuj produkt, najlepiej wykorzystując to samo opakowanie, w którym został wysłany.
Pamiętaj, że wszystkie produkty powinny być zwrócone w oryginalnym opakowaniu i zawierać wszystkie akcesoria, np. ściereczkę do czyszczenia, etui, certyfikat autentyczności, itp. oryginalnie załączone przez producenta.
Krok 2 Wypełnij formularz zwrotu. Po wypełnieniu formularza zwrotu online wyślemy Ci wiadomość e-mail z dalszymi krokami.
Krok 3 Wyślij paczkę na poniższy adres

Packeta.pl
ID 92798042
Mostowa 4
43–400 Cieszyn
Polska
Krok 4 W momencie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy Twój zwrot w magazynie, nasz zespół powiadomi Cię o tym drogą mailową.
Następnie rozpoczniemy procedurę pełnego zwrotu środków.
Pamiętaj, że proces ten może zająć od 2 do 5 dni roboczych zanim środki wpłyną na Twóje konto. Czas ten zależy od wybranej przez Ciebie metody płatności, rodzaju konta czy polityki Twojego banku.

Tak, oczywiście. Dzięki naszej 30-dniowej polityce zwrotów możesz robić zakupy bez ryzyka.

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie pasuje do kształtu Twojej twarzy, możesz odesłać go do nas w przeciągu 30 dni od dnia jego otrzymania.

Więcej informacji dotyczących zwrotów znajdziesz, klikając tutaj.

Jak wszystko w eyerim, zwroty są bardzo proste. Wystarczy, że starannie zabezpieczysz i zapakujesz zakupiony produkt, najlepiej w to samo opakowanie, w którym został przesłany, a następnie wyślesz go do naszego punktu odbioru w:

Więcej informacji dotyczących zwrotów znajdziesz, klikając tutaj.

Jeśli zamierzasz zwrócić wadliwy lub nieprawidłowy produkt, kliknij tutaj. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jeśli potrzebujesz nowego formularza zwrotu, kliknij tutaj.

Chcesz dokonać zwrotu? Nie ma problemu!
• Możesz zwrócić dowolny produkt w przeciągu 30 dni od daty odbioru zamówienia.
• Jeśli chcesz wymienić produkt na inny rozmiar lub kolor, zwróć go do nas i złóż nowe zamówienie.
• Nie musisz informować nas o chęci dokonania zwrotu. Po prostu wypełnij formularz, który został załączony do naszej przesyłki, i dołącz go do zwracanego zamówienia.
• Zwrócimy Ci środki za zakupiony produkt, dotyczy to również produktów z wyprzedaży, w tej samej formie w jakiej została dokonana płatność.
• Nie zwracamy kosztów za elementy, które zostały indywidualnie wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. W przypadku okularów korekcyjnych zamówionych wraz z soczewkami możemy zwrócić jedynie koszt oprawek.
• Odpowiedzialność za zwracane produkty spoczywa na Tobie do momentu, aż dotrą one do naszego magazynu. Zadbaj o to, aby były odpowiednio zapakowane tak, by nie zniszczyły się po drodze!
• Przemiot należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu wraz z etui, wszystkimi akcesoriami oraz oryginalnymi metkami i nalepkami firmowymi załączonymi przez producenta.
• W przypadku, gdy zwracany do nas produkt będzie w nieodpowiednim stanie lub zostanie wysłany po upływie 30 dni, będziemy zmuszeni odesłać go z powrotem do Ciebie.
• Nie odpowiadamy za produkty zwracane do nas przez przypadek. Jeśli zechcesz, abyśmy odesłali je do Ciebie z powrotem, będziesz musiał pokryć koszty przesyłki.
• W zależności od metod wysyłki dostępnych w Twoim kraju, to Ty ponosisz wszelkie koszty zwracanych produktów.
• Wybrane przez Ciebie opakowanie i metody dostawy muszą być bezpieczne. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty, które zostały zniszczone lub zagubione w drodze do nas. Prosimy o zachowanie potwierdzenie nadania przesyłki.

Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz, klikając tutaj.

To łatwe! Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na formularzu i upewnij się, że wszystkie dane zostały zapisane prawidłowo. Potrzebujemy tych informacji, aby przetworzyć Twój zwrot. Po wypełnieniu formularza, dołącz go do przesyłki wraz ze zwracanym produktem.

Na zdjęciu widoczny jest przykład prawidłowo wypełnionego formularza:
how to use discount voucher

Nie ma możliwości wymiany produktów w ramach jednego zamówienia. Zamówienie obejmujące zwracany produkt zostanie automatyczne anulowane, a Ty otrzymasz zwrot kosztów.

Jeśli chcesz zamówić produkt w inny rozmiarze lub całkowicie inny model, to złóż nowe zamówienie na naszej stronie.

To Ty pokrywasz koszty zwrotu produktu. Jedynie w niektórych przypadkach możemy Ci je zwrócić, przykładowo, gdy otrzymasz nieprawidłowy lub wadliwy produkt.

Niestety, nie zwracamy kosztów elementów, które zostały indywidualnie wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. W przypadku okularów korekcyjnych zamówionych wraz z soczewkami możemy zwrócić jedynie koszt oprawek.

Niestety, nie zwracamy środków za elementy, które zostały indywidualnie wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. W przypadku okularów korekcyjnych zamówionych wraz z soczewkami możemy zwrócić jedynie koszt oprawek.

Jeśli zechcesz zatrzymać soczewki korekcyjne, to wyślemy oprawki do naszego laboratorium optycznego w celu profesjonalnego ich wyjęcia, a następnie prześlemy Ci je z powrotem. Odradzamy jednak ponownego korzystania z tych soczewek w połączeniu z innymi oprawkami, gdyż są one indywidualnie przygotowywane dla określonego modelu oprawek i mogą uszkodzić Ci wzrok, jeśli wykorzystasz je w oprawkach o innym kształcie lub rozmiarze.

UWAGA: Po złożeniu przez Ciebie zamówienia nie będziemy w stanie zwrócić pieniędzy za soczewki korekcyjne, nawet jeśli zamówienie jeszcze do Ciebie nie dotarło.


W chwili otrzymania zwrotu zamówienia i jego przetworzenia, poinformujemy Cię o tym mailowo. Pamiętaj, że czas w jakim otrzymamy Twoją przesyłkę zwrotną może wynieść nawet do 10 dni roboczych.

Jeśli jest taka możliwość, to zachowaj potwierdzenie nadania przesyłki, aby móc śledzić jej podróż aż do momentu doręczenia do nas.

Nie dołączyłeś formularza zwrotu do paczki? Nie martw się! Nasz zespół prawdopodobnie będzie w stanie zidentyfikować Twoją przesyłkę zwrotną na podstawie imienia i nazwiska.

Po przetworzeniu Twojego zwrotu, wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją, że wszystko jest w porządku. Możesz spodziewać się zwrotu środków w przeciągu następnych kilku dni.

Jesteśmy zobowiązani rozpocząć proces zwrotu środków w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia przez Ciebie od umowy sprzedaży. Pamiętaj jednak, że nie mamy obowiązku zainicjować zwrotu, jeśli nie otrzymamy od Ciebie dowodu nadania paczki.

Po rozpoczęciu procesu zwrotu środków, wpłyną one na Twój rachunek bankowy w przeciągu 2 - 5 dni roboczych. Czas ten zależy jednak od Twojej karty kredytowej, rodzaju konta czy polityki Twojego banku.

Przykro nam, że taka sytuacja spotkała właśnie Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapobiegać takim przypadkom. Możesz mieć pewność, że od razu postaramy się rozwiązać Twój problem.

Bezzwłocznie po wykryciu wady lub uszkodzenia, skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta, podając następujace informacje:
• numer Twojego zamówienia,
• nazwę modelu wadliwego lub uszkodzonego produktu,
• opis wady lub uszkodzenia, najlepiej wraz ze zdjęciami.

W chwili otrzymania uszkodzonego lub wadliwego produktu, niezwłocznie zwrócimy Ci poniesione koszty przesyłki oraz wyślemy nowy produkt lub rozpoczniemy procedurę zwrotu środków.

Obecnie nie przetwarzamy żadnych zwrotów osobistych. Zapoznaj się z naszą polityką zwrotów i nadaj przesyłke zwrotną pocztą lub za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Powiadomimy Cię mailowo, gdy tylko nasz zespół przetworzy Twój zwrot.

Wszystkie zwroty inicjujemy elektronicznie. Jeśli wybrałaś/eś jako formę płatności przesyłkę za pobraniem i zechcesz zwrócić zamówiony produkt, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] i prześlij poniższe informacje:
• numer IBAN oraz SWIFT,
• imię i nazwisko właściciela konta bankowego,
• adres posiadacza rachunku bankowego przypisany do tego rachunku.

W chwili otrzymania i przetworzenia zwrotu skontaktujemy się z Tobą i natychmiast przystąpimy do zwrotu środków.

Pamiętaj, że zwrot środków za zamówienie opłacone za pobraniem możesz otrzymać wyłącznie za pośrednictwem transferu bankowego. Inne opcje nie są dostępne.

W celu określenia, czy gwarancja obejmuje daną wadę, prześlij nam jej zdjęcia i opis na adres [email protected]. Skontaktujemy się z Tobą, informując o kolejnych krokach postępowania.

W chwili otrzymania produktu, prześlemy go do producenta w ramach gwarancji. Pamiętaj, że proces ten może zająć do 30 dni.

Jeśli wada jest objęta *gwarancją, wymienimy wadliwy produkt i wyślemy go do Ciebie bezpłatnie. Jeśli nie chcesz otrzymać nowego produktu lub w przypadku, gdy nie jest on już dostępny, dokonamy pełnego zwrotu środków. Pamiętaj, że w przypadku produktów nie znajdujących się w magazynie, czas dostawy nowego produktu może się wydłużyć.

*Gwarancja pokrywa wszystkie wady fabryczne bez wyjątku. Nie pokrywa ona jednak uszkodzeń oprawek lub soczewek spowodowanych codziennym użytkowaniem (np. zarysowania) oraz szkód wynikających z nieprawidłowego użytkowania produktu lub wypadku.

Nie możesz znaleźć swojego formularza zwrotu? Nie martw się. Możesz wydrukować go, klikając tutaj.

Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na formularzu i upewnij się, że podane dane zostały zapisane prawidłowo. Potrzebujemy tych informacji, aby przetworzyć Twój zwrot. Po wypełnieniu formularza, dołącz go do paczki wraz ze zwracanym produktem.

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi agenci ds. klienta służą Ci pomocą każdego dnia.
Czytamy wszystkie wiadomości i zawsze odpowiadamy na nie w ciągu 48 godzin.

eyerim Logo eyerim

Adres zwrotny:

Packeta.pl
ID 92798042
Mostowa 4
43–400 Cieszyn
Polska

Adres siedziby:

eyerim s.r.o
Brezová 2055/22
Spišská Nová Ves
052 01, Slovensko

COMPANY ID: 47 970006
VAT EU: PL5263248042

Firma zarejestrowana w Rejestrze
Handlowym prowadzonym
przez Sąd Rejonowy w Koszycach,
sekcja Sro, insert 36601/V.

Tak, eyerim oferuje darmową dostawę wszystkich produktów bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres.

Pamiętaj jednak, że to Ty pokrywasz koszty wysyłki zwracanego produktu.

Przesyłka za pobraniem nie jest metodą dostawy. Wszystkie metody dostawy (poza wysyłką ekspresową) są bezpłatne.

Przesyłka za pobraniem jest metodą płatności, dzięki której możesz, ale nie musisz, opłacić zamówienie w chwili jego odbioru. W niektórych krajach za przesyłkę pobraniową mogą być naliczone dodatkowe opłaty.

Otrzymaj zniżkę powitalną

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap naszych świetnych ofert czy nowych kolekcji!

Wybierz
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel