Dioptryczne okulary przeciwsłoneczne

Szukasz okularów przeciwsłonecznych dioptrycznych z ochroną przeciwsłoneczną? Nie musisz już iść na kompromis i wybierać między okularami dioptrycznymi a przeciwsłonecznymi. Postaw na egzemplarze z naszej oferty, które poddane są specjalnej obróbce soczewek słonecznych. Dzięki niemu będziesz w stanie doskonale widzieć i jednocześnie chronić oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. Wybieraj spośród modeli znanych światowych marek lub sięgnij po kolekcję eyerim. Okulary przeciwsłoneczne łączą styl z maksymalną funkcjonalnością, dlatego nie powinno zabraknąć tego akcesorium. Inwestycja w dioptrie słoneczne to inwestycja w Twoje zdrowie Promienie UV, które oddziaływują na nas na co dzień, mogą uszkodzić Twoje oczy. Ochrona wzroku przed promieniami słonecznymi powinna być więc sprawą oczywistą. Do tej pory przepisane dioptrie mogły stanowić komplikację, stawiając Cię przed trudnym wyborem. Sięgnij po dioptrie słoneczne z naszej oferty, które zapewnią Ci niezawodną ochronę przed słońcem, nie wpływając przy tym negatywnie na Twój wzrok. Możesz wybierać spośród różnych materiałów ram, stylów, typów i kolorów. Ograniczenia można odłożyć na później, nawet w sporcie. Zapraszamy do wypróbowania jak wygodne i praktyczne są nasze dioptryczne okulary przeciwsłoneczne. Wybierz swoje okulary dzięki wirtualnej przymierzalni U nas znajdziesz dioptrie słoneczne do każdego typu twarzy. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego kształtu oprawek dla typu sercowego, owalnego, okrągłego czy kwadratowego, wirtualna przymierzalnia ułatwi Ci podjęcie decyzji. Przymierzaj nieograniczoną liczbę sztuk w zaciszu własnego domu i decyduj zgodnie z własnymi preferencjami i gustami. Daj sobie dużo czasu i wybierz stylowe i praktyczne dioptryczne okulary przeciwsłoneczne dla siebie. Twoje oczy będą ci wdzięczne.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Sport
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie: 8843 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 8843
< 1 3 ... 185

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel