Okulary dioptryczne z klipsem

Znajdź swój idealny model i wypróbuj przeciwsłoneczne okulary dioptryczne z klipsem. Są one nie tylko stylowe, ale przede wszystkim praktyczne. W jednym modelu masz okulary przeciwsłoneczne i dioptryczne jednocześnie. Możesz wybierać spośród klasycznych kształtów oprawek lub odważnych innowacji. W naszej ofercie znajdziesz modele od światowej sławy projektantów mody i znanych marek. Wypróbuj je w domowym zaciszu i sprawdź, które z nich pasują do Ciebie. Wybór designerskich modeli jest odpowiedni dla wszystkich typów twarzy. Możesz również wybrać różne materiały oprawek, takie jak stal, plastik lub metal. Nie lekceważ wyboru okularów dioptrycznych Na pierwszy rzut oka początkowa inwestycja w wysokiej jakości oprawkę może wydawać się wyższa. Jednak zwróci się z czasem w postaci długotrwałego użytkowania. Oprawki wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów nie ulegają łatwo zniszczeniu. Nie należy lekceważyć wyboru nowych okularów okularów dioptrycznym z klipsem. Najpierw należy udać się do lekarza okulisty. Następnie wybierz soczewki zgodnie z jego receptą. Może Ci się wydawać, że kupowanie gotowych okularów z supermarketu to okazja. Często jednak zdarza się, że każde oko ma inną wartość dioptrii. Okulary ze sklepu mają te same soczewki. Możesz jeszcze bardziej uszkodzić swój wzrok. Chroń swój wzrok przed promieniami słonecznymi Okulary przeciwsłoneczne z klipsem są bardzo praktyczne. Nie musisz nosić dwóch rodzajów okularów, co nie tylko oszczędza miejsce, ale także nie trzeba jednocześnie pamiętać o drugiej parze. Dodatkowo można je nosić przez cały rok. Za każdym razem, gdy świeci słońce, wystarczy założyć filtr. Promienie słoneczne nie będą już cię oślepiać, a jednocześnie filtr ochroni oczy przed szkodliwym światłem słonecznym.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Kategoria
Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Sport
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie: 50 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 50
< 1

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel