Okulary dioptryczne dla kobiet

Podkreśl swój styl i wybierz z naszej szerokiej oferty damskich okularów dioptrycznych. Nowoczesne oprawki w kształcie kocich oczu, owalne, kwadratowe i popularne pilotki pasują do różnych typów twarzy. Spraw, by Twoje okulary stały się oryginalnym dodatkiem na każdy dzień. Jak wybrać okulary dioptryczne dla kobiet Wybierając okulary, weź pod uwagę przede wszystkim swój typ twarzy i swój styl. Częściej wychodzisz ubrana w strój sportowy czy bliżej Ci do elegancji? Jeżeli jesteś bardziej eleganckim typem, sięgnij po subtelną parę okularów dioptrycznych dla kobiet. Jeżeli lubisz trendy i nie boisz się eksperymentować, poszukaj zwierzęcych wzorów lub nietypowych kształtów. Jakie okulary są Ci potrzebne? Głównym warunkiem prawidłowego doboru okularów dioptrycznych dla kobiet jest nie tylko ich kształt i wygląd, ale także recepta od lekarza. Na podstawie recepty i wartości dioptrii możesz zamówić online okulary dioptryczne specjalnie dla Ciebie. Dioptrie minusowe stosowane są przez osoby krótkowzroczne, które nie widzą dobrze w oddali, a dioptrie plusowe przez osoby dalekowzroczne, które mają problemy np. z czytaniem. Zawsze zwracaj uwagę na jakość okularów Nie kupuj tanich i „gotowych” okularów ze stojaków w sklepach i na stacjach benzynowych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będą one odpowiadały Twoim indywidualnym potrzebom. Na przykład, tylko lekarz może określić, czy potrzebujesz różnych dioptrii dla każdego oka poprzez szczegółowe badanie. Dzięki czemu przepisze Ci okulary dioptryczne dwu- lub wieloogniskowe. Z jakich materiałów wykonane są ramy? Na stylowy wygląd damskich okularów dioptrycznych składają się nie tylko soczewki, ale także ich oprawka. Do najczęściej spotykanych należą: plastik, octan, metal lub stal. Jednak popularne są również aluminium, propionian czy tytan, które są odpowiednie dla alergików. Wybierz odpowiedni kształt soczewek okularowych Kształt głowy odgrywa dużą rolę przy wyborze okularów dioptrycznych, które będą również stylowym dodatkiem. Prostokątne kształty soczewek nadają się na przykład do okrągłej twarzy. Dostosuj ich wielkość do wielkości okularów tak, aby nie przykryć jej całkowicie. Jeżeli masz twarz w kształcie serca, najlepiej będą na Tobie wyglądać tzw. okulary dioptryczne damskie w kształcie kociego oka.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Sport
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie: 5089 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 5089
< 1 3 ... 107

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel