• Sklep internetowy
  • Pomoc
  • Twoje konto
O nas

eyerim oferuje okulary w najkorzystniejszych cenach

Jesteśmy eyerim. Salon optyczny XXI wieku.

Wyobraź sobie świat, w którym nie istnieje email, a wszystko jest komunikowane za pomocą wiadomości na papierze. Nie ma telefonów komórkowych, jesteś zależny od telefonu stacjonarnego i budki telefonicznej. Nie ma e-sklepów, bankowości internetowej, streamingu filmów czy muzyki. Okulary ciągle jeszcze żyją w takim świecie.

eyerim team

Dlaczego powstał eyerim?

eyerim powstał z przekonania, że nadszedł czas, aby okulary stały się obszarem, gdzie klienci otrzymują najlepsze produkty z jakościowymi usługami w uczciwej cenie.

Do niedawna marki modowe opierały się na swoich ekskluzywnych sklepach, których było niewiele, a ich działanie podnosiło cenę designerskich okularów.

Sprzedaż okularów korekcyjnych podobnie była droższa ze względu na wiele etapów pośrednich między produkcją a klientem.

Jesteśmy eyerim. Salon optyczny XXI wieku.

Chcemy, aby nowoczesne usługi i technologie dały naszym klientom doświadczenie na poziomie XXI wieku.

Od 2015 roku sprawiamy, że okulary wszelkiego rodzaju są bardziej dostępne i przystępne cenowo, koncentrując ich sprzedaż wokół wygody naszych klientów. Możemy dostarczyć markowe, przeciwsłoneczne, narciarskie i korekcyjne okulary w jednym kroku, bezpośrednio od producenta do naszych klientów, gdziekolwiek kurier może dotrzeć.

Wprowadziliśmy możliwość przymierzania okularów online za pomocą kamery. Staraliśmy się w ten sposób zastąpić oglądanie wystaw patrzeniem na ekran, co jest tak powszechne w wielu innych dziedzinach współczesnego życia.

Nasze własne okulary z kolekcji "by eyerim" są produkowane z taką samą wysoką jakością jak duże marki, ale oferujemy je w znacznie niższych cenach, korzystając z nowoczesnych, efektywnych procesów produkcji i dostawy. Robimy to, aby dostarczyć jakościowe okulary jak największej liczbie osób w uczciwej cenie.

Jesteśmy tutaj, aby zmienić standardy.

Mimo że jesteśmy e-sklepem, otworzyliśmy własny salon optyczny. Chcemy w nim zaoferować wszystkie zalety kontaktu osobistego, ale jest to tylko uzupełnienie naszych usług, opartych na efektywności, uczciwości i wygodzie. To miejsce, w którym chcemy osobiście pokazać Wam nasz nowy standard usług.

Jesteśmy eyerim. Salon optyczny XXI wieku.

Najnowsze wpisy na blogu

Zobacz wszystko
Wybierz
Zamknij
Wybierz