• Sklep internetowy
  • Informacja
  • Konto

Wieloogniskowe okulary dioptryczne

Świat okularów również nie stroni od innowacji. Dlatego oferujemy bardziej zaawansowane technologicznie i coraz bardziej poszukiwane wieloogniskowe okulary dioptryczne, które łączą zdobycze nauki z naszym codziennym życiem. Przekonaj się, jak wygląda ten postęp i zaufaj nam - nie pożałujesz. Różnorodność stylowych modeli od światowej sławy marek oraz szeroki wybór materiałów i rodzajów ramek gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od wieku, płci czy innych specyficznych wymagań.

Jak działają wieloogniskowe okulary dioptryczne?


Dawniej świat okularów dioptrycznych kojarzył się bardziej z soczewkami dwuogniskowymi lub trójogniskowymi. Obecne, bardziej zaawansowane technologicznie, okulary łączą trzy strefy optyczne bez widocznych przejść. Wieloogniskowe okulary dioptryczne, zwane także progresywnymi, dbają o nieskazitelny wzrok i jakość widzenia jednocześnie z bliska, z daleka, a nawet średniej odległości. Zostaw więc w przeszłości linię przejściową charakterystyczną dla soczewek dwuogniskowych i trójogniskowych i podążaj i idź z duchem czasu z innowacyjnymi wieloogniskowymi okularami dioptrycznymi z naszej oferty.

Zalety soczewek wieloogniskowych


Wieloogniskowe soczewki w okularach dioptrycznych zapewniają bezproblemowe widzenie na każdą odległość. Możesz więc jednocześnie czytać książkę i obserwować ekran na komputerze, a przy tym mieć oko na to, co dzieje się w Twoim otoczeniu. Wszystko to bez rozpraszających przejść, co jest nie tylko wygodne, ale także estetyczne. Dodaj ochronę przed niebieskim światłem do swoich wieloogniskowych okularów dioptrycznych i unikaj wielu komplikacji zdrowotnych związanych z nadmierną ekspozycją na to szkodliwe światło. Możesz także wybrać inne specjalne opcje soczewek, które pomogą Ci odkryć wody nieskazitelnego widzenia.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by
Wyświetlanie: 3638 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 3638
< 1 3 ... 76

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar

Otrzymaj zniżkę powitalną

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap naszych świetnych ofert czy nowych kolekcji!

Wybierz
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel