Wieloogniskowe okulary dioptryczne

Świat okularów również nie stroni od innowacji. Dlatego oferujemy bardziej zaawansowane technologicznie i coraz bardziej poszukiwane wieloogniskowe okulary dioptryczne, które łączą zdobycze nauki z naszym codziennym życiem. Przekonaj się, jak wygląda ten postęp i zaufaj nam - nie pożałujesz. Różnorodność stylowych modeli od światowej sławy marek oraz szeroki wybór materiałów i rodzajów ramek gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od wieku, płci czy innych specyficznych wymagań. Jak działają wieloogniskowe okulary dioptryczne? Dawniej świat okularów dioptrycznych kojarzył się bardziej z soczewkami dwuogniskowymi lub trójogniskowymi. Obecne, bardziej zaawansowane technologicznie, okulary łączą trzy strefy optyczne bez widocznych przejść. Wieloogniskowe okulary dioptryczne, zwane także progresywnymi, dbają o nieskazitelny wzrok i jakość widzenia jednocześnie z bliska, z daleka, a nawet średniej odległości. Zostaw więc w przeszłości linię przejściową charakterystyczną dla soczewek dwuogniskowych i trójogniskowych i podążaj i idź z duchem czasu z innowacyjnymi wieloogniskowymi okularami dioptrycznymi z naszej oferty. Zalety soczewek wieloogniskowych Wieloogniskowe soczewki w okularach dioptrycznych zapewniają bezproblemowe widzenie na każdą odległość. Możesz więc jednocześnie czytać książkę i obserwować ekran na komputerze, a przy tym mieć oko na to, co dzieje się w Twoim otoczeniu. Wszystko to bez rozpraszających przejść, co jest nie tylko wygodne, ale także estetyczne. Dodaj ochronę przed niebieskim światłem do swoich wieloogniskowych okularów dioptrycznych i unikaj wielu komplikacji zdrowotnych związanych z nadmierną ekspozycją na to szkodliwe światło. Możesz także wybrać inne specjalne opcje soczewek, które pomogą Ci odkryć wody nieskazitelnego widzenia.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Sport
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie: 8373 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 8373
< 1 3 ... 175

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel