Soczewki dioptryczne na eyerim:
Które są dla Ciebie najlepsze?

Publikované 5.10.2022, 5 minút čítania

 
 

Już ponad 500 000 klientów jest zadowolonych z lepszego widzenia dzięki naszym okularom dioptrycznym, w których zastosowano soczewki najwyższej jakości - eyerim vision, stworzone we współpracy z Essilor Group - jednego z wiodących europejskich producentów soczewek dioptrycznych.

Francuska firma Essilor Group ma 160-letnią tradycję, podczas której uczestniczyła w znaczącym postępie technologicznym w dziedzinie optyki okulistycznej. Firma zarządza trzema centrami innowacji i technologii oraz współpracuje z międzynarodową siecią publicznych i prywatnych instytucji badawczych, aby opracowywać lepsze rozwiązania dla potrzeb wizji wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania i dochodów. Dowiedz się więcej o Essilor Group tutaj.

Essilor

Francuska firma Essilor Group ma 160-letnią tradycję, podczas której uczestniczyła w znaczącym postępie technologicznym w dziedzinie optyki okulistycznej.

Zamawiając okulary korekcyjne z soczewkami eyerim firmy Essilor Group, masz pewność, że otrzymujesz połączenie kilku uzupełniających się technologii, które korygują wzrok, chronią oczy i poprawiają ostrość widzenia. Aby Twoje nowe okulary były maksymalnie dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb, możesz wybierać spośród kilku typów, a także z szeregu ulepszeń.

Jak jednak wybrać okulary, które najlepiej spełnią wszystkie Wasze potrzeby? Który typ jest dla Was najlepszy i jakie ulepszenia sprawdzą się?

 

RODZAJE SOCZEWEK

Jak powinny Ci pomóc nowe okulary?

Lepsze widzenie na odległość — w tym przypadku potrzebujesz okularów do dali, które korygują krótkowzroczność (krótkowzroczność), tj. stan, w którym możesz bez problemu widzieć pobliskie obiekty, ale te znajdujące się dalej wydają się niewyraźne. Na receptę ten stan jest oznaczony znakiem minus (-), a soczewki te są określane jako „soczewki minusowe” lub potocznie „minusy”.

Lepsze widzenie z bliska — w takim przypadku potrzebujesz okularów do zbliżeń, które korygują dalekowzroczność (nadwzroczność), tj. stan, w którym większość obiektów widzisz nieostro, niezależnie od ich odległości. Na receptę ten stan jest oznaczony znakiem plus (+), a soczewki te określane są jako „soczewki plus” lub potocznie „plusy”.

Lepsze widzenie z bliska i z daleka — w tym przypadku potrzebne są okulary wieloogniskowe, które korygują oba problemy – krótkowzroczność (krótkowzroczność) i dalekowzroczność (nadwzroczność). Ich niewątpliwą zaletą jest brak konieczności wymiany kilku par okularów.

Okulary imidżowe — tego typu okularów można również używać jako modnych akcesoriów. Ich okulary nie zawierają dioptrii, ale można je poprawić np. filtrem światła niebieskiego.Vylepšenia dioptrických šošoviek

 

ULEPSZENIA SOCZEWEK

Klasyczne soczewki - Nie daj się zwieść nazwie — nasze klasyczne soczewki eyerim firmy Essilor Group są wykonane z wysokiej jakości przezroczystych soczewek, które są antyrefleksyjne, odporne na zarysowania, hydrofobowe (wodoodporne) i, jak wszystkie nasze okulary, zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV .

Soczewki z niebieskim filtrem mają specjalną powłokę antyrefleksyjną, która blokuje do 35% szkodliwego niebieskiego światła ze wszystkich urządzeń cyfrowych. W ten sposób zmniejszają zmęczenie oczu, ich zaczerwienienie, bóle głowy i problemy ze snem. Soczewki te zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV, są odporne na zarysowania, smugi i nadają się do wszystkich rodzajów aktywności, a także do codziennego noszenia.

Soczewki przeciwsłoneczne łączą soczewki przeciwsłoneczne i korekcyjne, co czyni je idealnym rozwiązaniem 2 w 1. Możesz wybrać soczewki klasyczne, polaryzacyjne lub stylowe lustrzane. - Klasyczne soczewki przeciwsłoneczne - Przyciemniane soczewki eyerim vision kategorii 3 firmy Essilor Group, które pochłaniają 83% światła, zapewniając optymalną ochronę przed promieniowaniem w słoneczne dni. Możesz wybrać je w jednym z trzech kolorów - zielonym, brązowym lub szarym. - Soczewki polaryzacyjne - Najlepsza ochrona przed promieniowaniem UV pod słońcem. Spolaryzowane soczewki przeciwsłoneczne eyerim vision firmy Essilor Group zapewniają maksymalny komfort w słoneczne dni, ponieważ blokują odbicia i odblaski od powierzchni takich jak woda, droga, śnieg czy deska rozdzielcza. Idealnie nadają się do uprawiania sportów, relaksu nad wodą czy jazdy samochodem. - Soczewki lustrzane - Soczewki przyciemniane eyerim vision z kategorii 3 firmy Essilor Group, które pochłaniają 83% światła, zapewniając optymalną ochronę przed promieniowaniem w słoneczne dni - ale uzyskasz efekt lustrzanego odbicia w porównaniu z klasycznymi soczewkami przeciwsłonecznymi! Oferujemy nasze ""lusterka"" w trzech kolorach: złotym, srebrnym i niebieskim.

Soczewki fotochromowe eliminują potrzebę ciągłego przełączania się z okularów korekcyjnych na okulary przeciwsłoneczne. Te samoprzyciemniające się soczewki eyerim firmy Essilor Group, które dostosowują się do światła, są przejrzyste w pomieszczeniach, ale automatycznie przyciemniają się na słońcu. Proces przyciemniania trwa około 30 sekund, proces rozjaśniania około 5 minut. Soczewki te są naprawdę wielofunkcyjne - zapewniają również 100% ochronę przed promieniowaniem UV i do 35% ochronę przed niebieskim światłem. - Standardowe soczewki fotochromowe - Te adaptacyjne soczewki są przeznaczone do noszenia przez cały dzień. We wnętrzu są tylko lekko zabarwione (prawie przejrzyste), ale ciemnieją pod wpływem światła UV. Zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Dostępne są w 2 kolorach: brązowym (zwiększa kontrast) i szarym (neutralnym, wspomaga prawidłowe widzenie kolorów). - Soczewki fotochromowe Premium - Nasze najciemniejsze soczewki fotochromowe. Są optymalne dla osób spędzających większość czasu na świeżym powietrzu i jednocześnie za kierownicą samochodu. Soczewki te pozostają częściowo zaciemnione nawet w pomieszczeniach.Materiál dioptrických šošoviek

 

MATERIAŁ SOCZEWEK

Soczewki podstawowe – oprócz blokowania 100% promieni UV, soczewki te są odporne na zarysowania, antyrefleksyjne i hydrofobowe. Ich współczynnik załamania światła wynosi 1,5, a zalecana maksymalna wielkość dioptrii to +/- 2,00

Soczewki standardowe - W porównaniu do soczewek podstawowych są cieńsze i lżejsze o 25%. Oprócz blokowania 100% promieni UV, soczewki te są 7 razy bardziej odporne na zarysowania, posiadają warstwę antyrefleksyjną i hydrofobową. Ich współczynnik załamania światła wynosi 1,60, a zalecana maksymalna wielkość dioptrii to +/- 4,25.

Soczewki premium - W porównaniu do podstawowych soczewek są cieńsze i lżejsze nawet o 40%. Oprócz blokowania 100% promieni UV, soczewki te są bardzo odporne na zarysowania, posiadają powłokę antyrefleksyjną i hydrofobową. Ich współczynnik załamania światła wynosi 1,67, a zalecana maksymalna wielkość dioptrii wynosi od +/-4,50 do +/-6,00.Prečo sú naše dioptrické šošovky skvelé?
 

Dlaczego nasze soczewki korekcyjne są świetne?

U nas możesz liczyć na taką samą certyfikowaną jakość dioptrii, jaką można znaleźć w optyce kamiennej. Dlaczego więc ceny soczewek tak bardzo się różnią? W optyce tradycyjnej cena okularów musi uwzględniać np. koszty wynajmu lokalu użytkowego, energii, dystrybutorów, większej liczby pracowników itp. Kupujemy okulary bezpośrednio od światowych marek , współpracujemy z francuskim Essilor Group na soczewki, więc nie potrzebujemy pośredników, więc nie musisz nic dopłacać. Certyfikowane soczewki dioptyczne są nawet szlifowane przez naszego wykwalifikowanego optometrystę bezpośrednio w naszym własnym laboratorium.

 
 

Otrzymaj zniżkę powitalną

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap naszych świetnych ofert czy nowych kolekcji!

Zakupy na eyerim.pl
Darmowa dostawa
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej