• Sklep internetowy
  • Pomoc
  • Twoje konto

PLD7047/S polaroid okulary przeciwsłoneczne

Ukryj filtry Pokaż filtr
Filtr
Według ulubionych  
Filtruj według
Wyświetlanie: 3
-21%
Polaroid PLD7047/S 003/M9 Polarized

Polaroid PLD7047/S 003/M9 Polarized

W magazynie
269,00 zł 340,00 zł
-36%
Polaroid PLD7047/S FLL/C3 Polarized

Polaroid PLD7047/S FLL/C3 Polarized

W magazynie
219,00 zł 340,00 zł
-35%
Polaroid PLD7047/S 4AN/5Z Polarized

Polaroid PLD7047/S 4AN/5Z Polarized

W magazynie
235,00 zł 360,00 zł
Wyświetlanie 1 - 3 / 3

PLD7047/S polaroid okulary przeciwsłoneczne

Marka okularów przeciwsłonecznych Polaroid Eyewear jest pionierem w produkcji soczewek polaryzacyjnych. Producent okularów przeciwsłonecznych Polaroid ma za cel utrzymanie wysokiej jakości od czasu wynalezienia soczewek polaryzacyjnych. Wybieraj spośród wielu stylowych okularów polaryzacyjnych w atrakcyjnej cenie.

Sprawdzona w czasie jakość okularów


Okulary przeciwsłoneczne Polaroid to nie tylko stylowy, ale także funkcjonalny dodatek o praktycznym zastosowaniu. Początek drogi do sukcesu okularów Polaroid na świecie rozpoczął się od założenia firmy Polaroid Corporation w Stanach Zjednoczonych. Powstają pierwsze fundamenty pod wszystkie dzisiejsze okulary i soczewki polaryzacyjne. Nawet armia amerykańska była przekonana o ich jakości i właściwościach. Zaczęła zaopatrywać w nie swoich lotników i czołgistów już w czasie drugiej wojny światowej. W 1950 roku powstała pierwsza reklama telewizyjna, która zdobyła kolejnych fanów wśród szoferów. Później rozpoczęły się przeróżne współprace i nowa technologia produkcji. Stopniowo docierały one do całego świata.

Odkryj wyjątkowe cechy marki


Polaroid Okulary przeciwsłoneczne Polaroid, mimo swoich unikalnych cech i bogatej historii, nadal są przystępne cenowo. Firma produkuje swoje soczewki polaryzacyjne przy użyciu własnej, zarejestrowanej technologii Thermofusion™. Firma stoi za jakością swoich okularów przeciwsłonecznych i nieustannie pracuje nad ich dalszym rozwojem. Wybierz spośród wielu kształtów ram, materiałów i kolorów. Dostępne są również różne kolory soczewek. Sięgnij po sprawdzone pilotki lub okulary odpowiednie dla Ciebie i Twojego kształtu głowy. Chroń swój wzrok przed silnymi promieniami letniego słońca.
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Wymiary oprawek okularowych
Zamknij
Wybierz
Zamknij
Wybierz