• Sklep internetowy
  • Informacja
  • Konto

Styl bez dioptrii

Okulary nie są już tylko pomocą w korekcji wad wzroku. Z czasem stały się one modnym dodatkiem, po który sięgają nawet osoby, które nie potrzebują okularów dioptrycznych. Okulary podkreślają Twój charakterystyczny styl i uzupełniają każdy wybrany przez Ciebie strój. Okulary nieoptyczne można znaleźć w naszej ofercie w najróżniejszych wzorach, materiałach czy kształtach, dlatego nie zwlekaj i zafunduj sobie egzemplarz bliski Twojemu wyjątkowemu gustowi.

Skup się na swoim typie twarzy przy wyborze okularów


Jeżeli zdecydujesz się na zakup okularów wizerunkowych bez dioptrii, szkoda byłoby wybrać model, który nie do końca pasuje do Twojego typu twarzy. Osoby o kanciastej twarzy powinny więc sięgać po okulary o owalnym lub okrągłym kształcie, najlepiej z mniej wyrazistą wąską oprawką. Z kolei okrągły typ twarzy wymaga prostokątnego typu oprawek okularów, które doskonale podkreślą Twoje zaokrąglone linie. W przypadku, gdy masz twarz w kształcie serca, sięgnij po okulary z minimalistyczną oprawką lub proste okulary bez oprawek. Osoby o owalnej twarzy mają najłatwiejszy i najszerszy wybór. Ten typ pozwala na wybór spośród niemal każdego rodzaju okularów. Jeśli należysz do tego typu osób, odważ się i spróbuj nowych rodzajów okularów, zanim znajdziesz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Jaką wartość dodaną mogą mieć Twoje okulary niedioptryczne?


Stylowe okulary bez dioptrii nie muszą być tylko designerskim dodatkiem. Dzięki oferowanej przez nas specjalnej ochronie przed światłem niebieskim, otrzymasz również wysokiej jakości ochronę dla swoich oczu przy nadmiernej ekspozycji na szkodliwe światło niebieskie. Światło to czai się na nas z ekranów cyfrowych i bez odpowiedniej ochrony dla naszych oczu prowadzi do nadwyrężonych, zmęczonych lub podrażnionych oczu. Stylowe okulary będące jednocześnie funkcjonalnym pomocnikiem.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by
Wyświetlanie: 3728 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 3728
< 1 3 ... 78

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar

Otrzymaj zniżkę powitalną

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap naszych świetnych ofert czy nowych kolekcji!

Wybierz
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel