Okulary dioptryczne | fioletowe

Różnorodność kolorów w codziennym wyglądzie kontroluje modę rok po roku, a ten trend nie ominął świata okularów dioptrycznych. Fioletowy pasuje każdemu, trzeba tylko wybrać odpowiedni dla siebie odcień. W naszym zróżnicowanym asortymencie na pewno znajdziesz model, który będzie do Ciebie pasował. Wybierz okulary dioptryczne damskie, męskie lub dziecięce - spraw, że będziesz nie do przeoczenia i spójrz na świat z doskonałą ostrością. Zabłyśnij na fioletowo Kolor fioletowy ukrywa chłód błękitu i ciepło czerwieni. Symbolizuje łagodność, harmonię i luksus. Pobudza również kreatywność, dlatego nie zwlekaj i już dziś wybierz swoje nowe okulary dioptryczne z fioletową oprawką z naszej oferty. Z zapałem podejmuj wszelkie nowe projekty lub trudne wyzwania. Możesz wybierać spośród wielu całkowicie fioletowych oprawek w różnych odcieniach, ale jeżeli zależy Ci na bardziej subtelnym dodatku, wybierz uniwersalny kolor, w którym wyróżniają się drobne fioletowe detale. W przeszłości kolor ten uważany był również za barwę królów, dlatego dziś masz niepowtarzalną okazję, by również poczuć się królewsko. Ułatw sobie decyzję dzięki naszej wirtualnej przymierzalni, która pozwala wypróbować wymarzony model w zaciszu własnego domu. Czym kierować się wybierając okulary dioptryczne? Choć okulary dioptryczne są idealnym dodatkiem podkreślającym wyrazisty styl, to poza ich wyglądem należy skupić się także na kilku innych parametrach. Kluczowy jest ich rozmiar, materiał, ale także typ twarzy czy odcień skóry. Równie ważny jest styl życia, do którego należy dostosować nowe okulary dioptryczne. Niezależnie od tego, czy szukasz okularów dioptrycznych do noszenia na co dzień, czy do uprawiania sportu, na pewno znajdziesz idealny egzemplarz w naszej szerokiej ofercie. Chroń swój wzrok dzięki specjalnym opcjom dopasowania soczewek i błyszcz przy każdej okazji.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Sport
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie: 148 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 148
< 1 3 4

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel