Okulary dioptryczne | niebieskie

Niebieskie okulary dioptryczne to nie tylko pomoc korekcyjna dla wzroku, ale także dodatek modowy. Dzięki nim można ożywić niejedną stylizację. Oprócz dioptrii, przy wyborze weź pod uwagę wielkość i kształt oprawy. Mamy na uwadze każdy typ twarzy, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz modele dla twarzy kwadratowych, sercowych, owalnych i okrągłych. Zastanów się również nad materiałem, z którego wykonana jest oprawka. Możesz wybierać spośród oprawek stalowych, tytanowych, metalowych lub aluminiowych. Dla osób o bardziej wrażliwej skórze polecamy np. oprawki z tworzywa sztucznego. Jak prawidłowo dobrać okulary dioptryczne? Zawsze kupuj okulary dioptryczne zgodnie z zaleceniami lekarza okulisty. Nie polecamy ich kupować w zwykłym sklepie. Oczy często mają różne dioptrie. Jednak okulary z supermarketu czy drogerii mają obie soczewki takie same. Dodatkowo możesz cierpieć na inną wadę wzroku, dla której potrzebne będą specjalne soczewki. Wypróbuj je w zaciszu swojego domu za pośrednictwem naszej strony internetowej. Nie musisz się martwić, że nie będą pasowały do Twojej twarzy. Dzięki temu można łatwo sobie wyobrazić, jak będziesz w nich wyglądać. Wybieraj spośród wysokiej jakości okularów w przystępnych cenach. Ponadto, wysokiej jakości ramy wytrzymują dłużej, więc inwestycja z czasem się zwraca. Jakie modyfikacje soczewek można wybrać? W naszej ofercie znajduje się także szeroki wachlarz możliwości dopasowania soczewek. Można wybrać ochronę przed niebieskim światłem, która chroni Cię przed promieniowaniem z ekranów. Można też wybrać soczewki antyrefleksyjne i fotochromowe. Ich wielką zaletą jest to, że chronią wzrok przed szkodliwymi promieniami UV. Soczewki antyrefleksyjne chronią przed odbitymi promieniami słonecznymi, poprawiają widoczność i zmniejszają zmęczenie oczu. Z kolei klasyczne dioptrie jednoogniskowe pozwalają dobrze widzieć z daleka lub z bliska. Dostępne są też okulary wieloogniskowe, które pomagają widzieć na kilka odległości jednocześnie.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Sport
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie: 795 Użyjcie filtra, aby uściślić swoje wymagania
Wyświetlanie 1 - 48 / 795
< 1 3 ... 17

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel