Okulary dioptryczne tommy hilfiger

Spraw sobie stylową parę przeciwsłonecznych okularów dioptrycznych Tommy Hilfiger. W naszej ofercie znajdziesz okulary dla każdego - mężczyzn, kobiet i dzieci. Sięgnij po połączenie jakości i nowoczesnego wyglądu. Wybierz spośród różnych ram stalowych, plastikowych lub metalowych. Oferujemy również hipoalergiczne modele octanowe. Okulary wykonane z tego materiału są niezwykle lekkie, trwałe i występują w różnych kolorach. Sięgnij po światową markę modową Jedna z najpopularniejszych i wiodących marek modowych została założona przez projektanta Tommy'ego Hilfigera w 1985 roku. Od tego czasu jego praca przyniosła mu liczne nagrody i sukcesy. Okulary dioptryczne Tommy Hilfiger to symbol długotrwałej jakości. Jak sam opisuje, jego praca jest napędzana optymistyczną wizją i celebracją indywidualności. Wypróbuj jeden z jego modeli wygodnie przez kamerkę internetową. Jak wybrać odpowiednie okulary? Wszystkie okulary dioptryczne z naszej oferty są antyrefleksyjne i zapewniają ochronę przed światłem niebieskim. Światło to znajduje się prawie wszędzie. Jednak większością wytwarzane jest przez wyświetlacze urządzeń takich jak telefony komórkowe i telewizory, zakłócając nasz sen. Jednak oprócz filtra światła niebieskiego, przy wyborze okularów należy pomyśleć również o odpowiednim rozmiarze. Większość okularów dioptrycznych Tommy Hilfiger w naszej ofercie występuje w rozmiarze uniwersalnym. Ale są też ramki w rozmiarze L, M czy S. Aby mieć pewność, że okulary dioptryczne zawsze będą na Ciebie pasować, wybierz w filtrze swój typ twarzy. A więc czy jest w kształcie serca, czy jest owalna, okrągła czy kwadratowa. Przed zakupem odwiedź też okulistę i dobierz okulary zgodnie z otrzymaną receptą. W przeciwnym razie możesz jeszcze bardziej pogorszyć swój wzrok.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Sport
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie 1 - 48 / 335
< 1 3 ... 7

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel