Okulary dioptryczne ray-ban

Wybierz kultowe, a zarazem funkcjonalne okulary dioptryczne Ray-Ban. Wybierz kształt klasycznych pilotek lub odważnych ramek w kształcie kota. Dodatkowo oferujemy również kilka oprawek, które odzwierciedlają aktualne trendy modowe i świetnie wyglądają na różnych typach twarzy. Wypróbuj je w zaciszu swojego domu, korzystając z kamery internetowej. Wybieraj soczewki tylko zgodnie z zaleceniami lekarza. Można też kupić je z filtrem światła niebieskiego, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem z ekranów. Jak doszło do powstania marki Ray-Ban? Okulary Ray-Ban były pierwotnie produkowane dla amerykańskich lotników. Miały one pomóc im w blokowaniu silnych i nieprzyjemnych promieni słonecznych. Po rozsławieniu modelu „aviator” (pilotka) przez amerykańskiego pilota, którego zdjęcie w okularach Ray-Ban obiegło cały świat, stały się one częścią popkultury. Nosiły je również wielkie legendy srebrnego ekranu. Jednak w epoce disco doświadczyły upadku. Wróciły do blasku w latach 80-tych, kiedy Tom Cruise zaczął je nosić w swoich filmach. Do dziś cieszą się popularnością, dzięki wysokiej jakości oprawom, które wykonane są z niezawodnych i trwałych materiałów. Na co zwracać uwagę przy wyborze okularów dioptrycznych? Zanim zdecydujesz się na zakup okularów dioptrycznych, udaj się do okulisty. Następnie zgodnie z receptą wybierasz odpowiednie dla siebie oprawki i soczewki. Nie kupuj okularów w drogeriach i supermarketach. Są to zawsze z tymi samymi dioptriami na obu oczach. Do tego są to zwykłe okulary bez specjalnych filtrów, które lepiej chronią wzrok. Jeżeli założysz okulary z niewłaściwymi soczewkami, możesz jeszcze bardziej pogorszyć swój wzrok. Sięgnij po lepszej jakości oprawki i soczewki, które są nie tylko funkcjonalne, ale także podkreślają Twój wygląd.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie 1 - 48 / 445
< 1 3 ... 10

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel