Okulary dioptryczne persol

Szukasz okularów dioptrycznych, które są wygodne, stylowe i nie zniszczą się łatwo? Wybieraj spośród modeli kultowej marki Persol. Oferujemy oprawki zarówno w klasycznych, jak i wyrafinowanych kształtach, które z pewnością przyciągną wzrok osób w najbliższej okolicy. Okulary dioptryczne Persol są stworzone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Przymierz je wygodnie przez kamerę internetową, aby zobaczyć, który kształt pasuje do Ciebie najlepiej. Dlaczego warto wybrać okulary dioptryczne Persol? Okulary dioptryczne Persol to gwarancja jakości i oryginalnego wzornictwa. Marka Persol została założona we Włoszech w 1917 roku, co czyni ją jedną z najstarszych producentów okularów na świecie. Co więcej, marka szczyci się tym, że wszystkie jej oprawki nadal są wykonywane ręcznie we Włoszech. Zarówno proces produkcji, jak i użyte materiały gwarantują, że okulary te wytrzymają niejeden wypadek. Dzięki okularom dioptrycznym Persol otrzymasz kultowy produkt, który będzie nie tylko świetnie zaprojektowany, ale także funkcjonalny. Dlaczego warto zainwestować w okulary dioptryczne? Chociaż początkowa inwestycja w wysokiej jakości okulary dioptryczne może być wyższa, z czasem się zwróci. A przede wszystkim w postaci długotrwałego, komfortowego noszenia. Ramy wykonane z trwałych materiałów nie ulegną zniszczeniu i nie trzeba ich wymieniać po kilku miesiącach. Poza tym to kwestia wzroku i nie warto na nim oszczędzać. Nie próbuj go poprawiać okularami dioptrycznymi z supermarketu czy drogerii. Zawsze zamawiaj soczewki zgodnie z zaleceniami lekarza i regularnie dokonuj pomiaru dioptrii.

Jakiego kształtu okularów szukasz?

Ukryj filter Pokaż filter
Filter
Sortuj: Według ulubionych  
Filter by

Wybrany filter

Płeć
Cena
Pokaż tylko
Marka
Kształt twarzy
Kształt oprawki
Kolor oprawek
Rozmiar
Zgodnie z wymiarami moich okularów

Wystawimy okulary z maksymalnym odchyleniem 2 mm od podanych wymiarów. Istnieje więc znacznie mniejsze ryzyko, że okulary nie będą pasować.

Soczewka

Soczewka

Oprawka

Oprawka

Bok

Bok
Znajdź swój rozmiar
Spolaryzowane
Kolor Soczewek
Rodzaje Soczewek
Materiał oprawek
Rodzaj oprawek
Funkcje
Etykieta
Potwierdź i zobacz
Wyświetlanie 1 - 48 / 128
< 1 3

Dlaczego eyerim?

Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Znajdź swój rozmiar

TIP #1: Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

  • Proszę spojrzeć na wewnętrzną stronę swoich obecnych okularów. Zazwyczaj znajduje się tam seria liczb, które oznaczają rozmiar oprawki i wyglądają mniej więcej tak: 52 [] 22 145
  • Informacja o rozmiarze oprawki znajduje się najczęściej na wewnętrznej stronie ścianki bocznej lub belki
Sprawdźcie Państwo rozmiar swoich obecnych okularów

TIP #2: Proszę użyć karty płatniczej

S
M
L
KARTA WYRAŹNIE WYSTAJE POZA KONIEC TWOJEGO OKA
KONIEC KARTY POKRYWA SIĘ Z KOŃCEM OKA
KARTA NIE SIĘGA KOŃCA TWOJEGO OKA

Wymiary oprawek okularowych

Rozmiar
Ładowanie...
Zakupy na eyerim.pl
Darmowa wysyłka od 290,00 zł
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej
Podziel