Christmas Gift Guide
Christmas Gift Guide

Odkryj z nami, że magia Świąt wcale nie musi być droga

Okulary korekcyjne

Święta Bożego Narodzenia są pełne pięknych i niepowtarzalnych chwil. Aby zapobiec sytuacji, w której Ty lub Twoi bliscy nie zobaczycie ich wyraźnie, wybierz z naszej oferty certyfikowane okulary dioptryczne z soczewkami Essilor Group i stylowymi oprawkami dla każdego. Przekonasz się, że odpowiednie okulary mogą zdziałać cuda.

Wyświetl produkty

Ulubione kategorie

Okulary "zerówki"

Nawet jeśli nie masz dioptrii, zapewnij swoim oczom opiekę, na którą tak bardzo zasługują. Chroń się przed niebieskim światłem urządzeń cyfrowych dzięki okularom do komputera lub uzupełnij swój strój stylowymi okularami - wszystko bez dioptrii

Wyświetl produkty

Ulubione kategorie

Okulary przeciwsłoneczne

Troska to najpiękniejszy prezent. Spraw więc sobie i swoim bliskim najlepszą całoroczną pielęgnację oczu i niezrównany styl połączony w okularach przeciwsłonecznych! Ponad 75 światowej sławy marek, jakość premium i bezkonkurencyjne ceny.

Wyświetl produkty

Ulubione kategorie

Goggle narciarskie

Masz w domu zapalonego narciarza lub snowboardzistę? Zapewnij mu 100% doznań na stoku dzięki najlepszym zaawansowanym technologicznie goglom narciarskim. Modele te zostały stworzone, aby wyróżniać się zawsze i w każdych warunkach.

Wyświetl produkty

Dlaczego warto kupować w eyerim?

szybka dostawa
szeroki wybór produktów
łatwy zwrot w ciągu 30 dni

Otrzymaj zniżkę powitalną

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap naszych świetnych ofert czy nowych kolekcji!

Zakupy na eyerim.pl
Darmowa dostawa
Wystawiamy fakturę
Bezproblemowe zwroty
Autoryzowany sprzedawca
Zobacz więcej