27.5.2020 3317 wyświetleń 2 minut odczyt Przejdź do e-shopu

eyerim collection vs marki designerskie

Już wam przedstawiliśmy eyerim collection - kolekcję okularów korekcyjnych wysokiej jakości za przystępną cenę. W eyerim wierzymy, że okulary są przede wszystkim pomocą medyczną i powinny być dostępne dla wszystkich. Z tego powodu stworzyliśmy listę przystępnych cenowo alternatyw dla oprawek znanych marek.

eyerim collection - model LUCKY

eyerim collection okrągłe okulary korekcyjne, model LUCKY 1, eyerim blogModel LUCKY należy do najnowszych modeli z eyerim collection. Minimalistyczne i ultra-lekkie octanowe oprawki będą pasować zarówno kobietom jak i mężczyznom. Ten model jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych w cenie 259 zł, i to z soczewkami korekcyjnymi już w pakiecie.

Podobne modele

okrągłe okulary korekcyjne Polo Ralph Lauren, Polaroid, BOSS by Hugo Boss, eyerim blog

eyerim collection - model ANDREA

eyerim collection okulary korekcyjne kocie oko, model ANDREA 1, eyerim blog

Wyrazisty model ANDREA jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli nie tylko z eyerim collection, ale w całym naszym e-shopie. Modne oversize oprawki będą pasować do większości kształtów kobiecych twarzy. Ten model jest dostępny w cenie 219 zł (z soczewkami korekcyjnymi oczywiście już wliczonymi w cenę). I wiecie, że te oprawki są również hipoalergiczne?  

Podobne modele

okulary korekcyjne kocie oko Dolce & Gabbana, Moschino, Max Mara, eyerim blog

eyerim collection - model MARTIN

eyerim collection okrągłe okulary korekcyjne, model MARTIN 4, eyerim blog

Ostatni model, którym zajmiemy się w naszym porównywaniu, to model MARTIN, który nosi imię założyciela eyerim - Martina Zahuraneca. Te lekkie, plastikowe i elastyczne oprawki są dostępne również w czarnym kolorze i to w cenie 259 zł (czy musimy powtarzać, że soczewki są już w pakiecie?).

Podobne modele

okrągłe okulary korekcyjne Ray Ban, Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, eyerim blog

Ostatecznie wybór należy zawsze do Ciebie. Jeśli chcesz wypróbować czegoś nowego i poszerzyć swoją kolekcję okularów korekcyjnych, postaw na eyerim collection. Tym sposobem w cenie jednych designerskich okularów możesz mieć aż trzy pary pochodzące z naszej własnej kolekcji. Czeka Cię w niej szeroka oferta oprawek i materiałów oraz soczewki korekcyjne najwyższej jakości, które dostosujemy do Twoich potrzeb i włożymy w wybrane przez Ciebie oprawki za darmo. Możesz je również ulepszyć, dodając do nich dodatkowe warstwy takie jak polaryzację, ochronę przed niebieskim światłem czy wiele innych. I uwagą, nowością jest również możliwość wyboru soczewek progresywnych (multifokalnych) do którychkolwiek oprawek z tej kolekcji - te soczewki korygują jednocześnie dwie wady wzroku, krótkowzroczność oraz dalekowzroczność w jednych okularach. Pozwalają Ci widzieć ostro na wszystkie odległości.

I żebyśmy nie zapomnieli. Wiesz o tym, że jeżeli otrzymane okulary nie spełnią Twoich oczekiwań, to możesz je do 30 dni zwrócić? W razie zwrotu zwrócimy Ci 100% wpłaconych przez Ciebie środków. Całość, na prawdę. Zwrócimy Ci środki nie tylko za oprawki, ale również za soczewki - w przypadku designerskich okularów taki zwrot nie jest możliwy. Całościowy zwrot środków za oprawki i również soczewki dotyczy wyłącznie okularów z eyerim collection.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące eyerim collection, zajrzyj tutaj i przeczytaj, czym ta kolekcja i jest i jak to możliwe, że okulary z niej pochodzące są tak tanie. W przypadku, że nie czujesz się pewnie w zamawianiu okularów korekcyjnych online, przeczytaj ten artykuł, który na pewno Ci w tym pomoże.

*Zgodnie z informacjami podanymi na naszej stronie internetowej niektóre z produktów zostały wysprzedane z powodu zwiększonego popytu. Ich niedostępność powinna być tymczasowa, w najbliższym czasie prawdopodobnie będziemy mogli ponownie je zamówić u naszego dostawcy. W przypadku, kiedy jednak dane modele nie będą już uzupełniane w magazynach, dostawcy zaprezentują nowe, podobne kolekcje. 
**Nasza strona internetowa jest regularnie aktualizowana, dzieje się tak przynajmniej raz na dobę. Automatyczne aktualizacje mogą powodować zmiany w naszej ofercie dotyczące dostępności poszczególnych produktów czy ich ceny. Ceny produktów mogą zmieniać się również w zależności od różnych czynników: od ich cen u producenta, cen u konkurencji czy warunków i wymagań poszczególnych dostawcy.

Andrea

Jestem jednym ze współzałożycieli. Obszarem mojego działania jest tworzenie treści i media społecznościowe. Mam obsesję na punkcie flamingów i podróży. Zapisuję większość kreatywnych pomysłów, które przychodzą mi do głowy podczas długich wędrówek górskich, uwielbiam sztukę i fotografię.

POWIĄZANE POSTY
Międzynarodowy Dzień Kobiet: Bądź Kobietą

Drogie panie z całego świata, posłuchajcie! Czas na coroczną celebrację naszej potężnej kobiecości.

Festiwalowy klimat: 5 trendów wśród okularów przeciwsłonecznych na Festiwalu Pohoda

Pora się na festiwalową zabawę! Dzięki tym 5 największym trendom wśród okularów na festiwal na pewno idealnie się do niej przygotujesz. Po prostu czytaj dalej.

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI: 7 największych trendów na wiosnę/lato 2019

Okulary przeciwsłoneczne inspirowane stylem vintage powracają. Zobaczmy, które z nich wróciły na wybiegi w tym roku i jakie historie skrywają.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.