6.12.2017 5898 wyświetleń 3 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Uniknij stresu przed Świętami - Wybierz najlepszy prezent za pomocą wirtualnej rzeczywistości

Wszyscy chcemy zadbać o ten magiczny moment zaskoczenia prezentem pod choinką. Zawsze jednak trzeba  uwzględnić gust bliskich osób, zdecydować, co jest dla nich dobre, a co nie, kupić wszystko na czas i, przede wszystkim, zrobić im niespodziankę - to wszystko przysparza sporo stresu. W przypadku akcesoriów, takich jak okulary przeciwsłoneczne lub korekcyjne, magiczny moment zaskoczenia wydaje się wręcz niemożliwy. Możesz myśleć, że trzeba zabrać dziewczynę, mamę, tatę, czy babcię do optyka, aby razem wybrać idealne oprawki. W ten sposób cała magia pryska! Na szczęście, mamy dla Ciebie coś, dzięki czemu Twoja historia świąteczna w tym roku może skończyć się inaczej.

Może szukasz idealnej pary okularów przeciwsłonecznych, o których Twoja dziewczyna marzy od dawna. Może nie jesteś już w stanie znieść tego, jak Twoja babcia niszczy sobie wzrok, rozwiązując niedzielne krzyżówki. A może nie chcesz więcej słuchać ciągłych narzekań taty, który każdego ranka w drodze do pracy żałuje, że nie kupił tych fajnych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją w tamtym roku… Na eyerim szybko znajdziesz idealne prezenty dla swoich najbliższych. Co najważniejsze, możesz to łatwo zrobić samodzielnie, pozytywnie wszystkich zaskakując.

Mówiąc "łatwo", naprawdę mam to na myśli. Potrzebne Ci są tylko dwie rzeczy - zdjęcie osoby, której chcesz wręczyć prezent i nasze wirtualne lustro. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne na naszej stronie, które możesz wirtualnie przymierzyć, mają ten znak virtual try on on eyerim . Wybierz okulary, które mogą najlepiej pasować bliskiej osobie i załaduj jej zdjęcie, a wirtualne lustro zajmie się resztą. Voilà! Jeśli nadal nie masz 100% pewności, przedyskutuj to ze swoimi znajomymi lub po prostu skontaktuj się z nami, a spojrzymy na to "okiem eksperta".

Uniknij zakupowego stresu przed Bożym Narodzeniem, korzystając z naszego wirtualnego lustra, i uratuj świąteczną magię jak Daniel...

 

Babcia, chłopak, dziadek, tata, brat, czy mama - nikt nie musi iść z Tobą do optyka lub uganiać się za bożonarodzeniowymi promocjami w tym roku. Na eyerim już teraz możesz skorzystać ze świątecznej oferty. Co więcej, gwarantujemy dostawę okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych oraz gogli narciarskich, które posiadamy w magazynie, przed Bożym Narodzeniem. Wystarczy, że przygotujesz zdjęcia rodziny czy znajomych, a nasze wirtualne lustro zajmie się resztą. Życzymy spokojnych i magicznych Świąt!

Ivana

Jestem szefem działu obsługi klienta - jednym z pierwszych członków rodziny eyerim. Ostatnio skierowałem swoją energię na blog, gdzie łączę kreatywność z pasją związaną z fotografią i sztuką. Mam fioła na punkcie francuskich buldogów i wszystkiego, co jest związane ze Skandynawią.

POWIĄZANE POSTY
Czerń powraca! Dlaczego warto czekać na Black Friday w eyerim?

Oto wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o tym tajemniczym „wakacjach”, które raz w roku uszczęśliwiają Ciebie i Twój portfel. I oczywiście sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Movember: Okulary x Wąsy

Movember już nastał! Chcesz pokazać się z pięknie uformowanymi wąsami? Nie zapomnij też o idealnie dopasowanych okularach!

Kobiety dla kobiet - Świętujmy razem Międzynarodowy Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet już wkrótce. 8 marca 2018 roku wszystkie kobiety z całego świata świętują swoje osiągnięcia, a my wraz z nimi.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.