9.12.2019 32920 wyświetleń 3 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Oakley Flight Deck x Oakley Flight Deck XM - jaka jest różnica?

Jeśli chodzi o trwałe i wysokiej jakości gogle narciarskie, Oakley jest zawsze dobrym wyborem. Jednak niektórzy z was mogą być zdezorientowani tymi dwoma modelami i zdecydowanie rozumiemy dlaczego. Oakley Flight Deck i Oakley Flight Deck XM wyglądają tak podobnie, że można by się zastanawiać, czy jest między nimi w ogóle jakaś różnica? Ano, jest. Pozwólcie, że wyjaśnimy.

Oakley Flight Deck i Oakley Flight Deck XM - jakie są różnice? Gogle narciarskie Oakley eyerim

Zasadniczo główną różnicą między tymi dwoma modelami popularnych gogli narciarskich jest ich rozmiar. Obie mają bezramkową i sferyczną soczewkę, która zapewnia wyjątkowo szeroki widok, a technologia soczewki PRIZM zwiększa kontrast, dzięki czemu możesz podążać w każdym tempie, za każdym kolorem lub szczegółem na stoku.Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie gogle, przeczytaj ten blog Jak wybrać gogle narciarskie.

Nawiasem mówiąc, zarówno Flight Deck, jak i Flight Deck XM są dostępne w rozmiarach azjatyckiego stylu. Gogle narciarskie w azjatyckim stylu mają większą wyściółkę wokół nosa, aby dopasować się do mniej widocznego grzbietu nosa.

OAKLEY FLIGHT DECK

Oakley Flight Deck pokazały się jako pierwsze. Unikalna geometria oprawek zapewnia konkurencyjne pole widzenia i oferuje gogle narciarskie Oakley w pełni kompatybilne z kaskami innych producentów, takich jak Bolle, Giro, Anon, K2 czy Smith. Zintegrowane otwory wentylacyjne zapobiegają parowaniu nawet w najbardziej wymagających warunkach. Oakley Flight Deck są przeznaczone głównie dla mężczyzn, ale będą pasowały także kobietom z głowami i twarzami w większych rozmiarach.

Oakley Flight Deck gogle narciarskie 2019 Oakley Flight Deck i Oakley Flight Deck XM - jakie są różnice? Gogle narciarskie Oakley eyerim

OAKLEY FLIGHT DECK XM

Oakley Flight Deck XM zostały wypuszczone w 2015. Skrót XM oznacza Extra Medium - nieco większy niż średni rozmiar, ale mniejszy niż ponadwymiarowy Flight Deck. Również są w pełni kompatybilne z innymi kaskami, takimi jak Bolle, Giro, Anon, K2 czy Smith. Oakley Flight Deck XM ma powłokę przeciwmgielną po wewnętrznej stronie soczewki, która zapobiega również parowaniu. Unlike Oakley Flight Deck, są one głównie zaprojektowane dla kobiet, ale mogą być noszone przez mężczyzn o mniejszych głowach i twarzach.

Oakley Flight Deck XM gogle narciarskie 2019 Oakley Flight Deck i Oakley Flight Deck XM - jakie są różnice? Gogle narciarskie Oakley eyerim

Podsumowując, gdy porównujemy Oakley Flight Deck i Oakley Flight Deck XM, tak naprawdę tylko rozmiar ma znaczenie. Warto również wspomnieć, że oba modele gogli narciarskich są dostępne z soczewkami PRIZM Snow. Jeśli nadal jesteś trochę zdezorientowany, nasza niezwykle pomocna i najbardziej przyjazna obsługa klienta z przyjemnością Ci pomoże. A jeśli nie masz pewności, czy Oakley jest marką dla Ciebie, sprawdź więcej gogli i marek sportowych na eyerim eshop. Czeka tam na ciebie najszerszy wybór gogli narciarskich. Wesołej zimy, kochani!

Martin

Zawsze chciałem wypełnić swoje życie jak największą liczbą miejsc, ludzi, kultur i smaków. Od kiedy założyłem eyerim nie mam aż tyle czasu, dlatego dużo czytam. Ostatnio zdobyłem górę Kilimandżaro, a moim nowym celem stał się szczyt Aconcagua. Dzięki eyerim chcę wspinać się wyżej i wyżej. 


POWIĄZANE POSTY
Okulary przeciwsłoneczne dopasowane do Twojego kształtu twarzy: TWARZE OKRĄGŁE

Zainspiruj się ogromną różnorodnością kształtów oraz kolorów na eyerim.com i dowiedz się, jakie okulary przeciwsłoneczne pasują do okrągłych twarzy!

Przygotuj się na słoneczne dni – 4 proste wskazówki, jak NIE wybierać okularów przeciwsłonecznych

Jeśli chcesz wybrać nowe okulary przeciwsłoneczne tego sezonu, poniżej znajdziesz 4 porady, dzięki którym zakup stanie się wygodniejszy, a Ty unikniesz błędów.

Kolekcja Ray-Banów 2019: #Proudtobelong

Uwielbiana przez wszystkich marka okularów powraca z wielkim hukiem (znana również jako niesamowita kolekcja na rok 2019).

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.