15.10.2021 885 wyświetleń 2 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Już jest nowa kolekcja Ray-Ban #YouAreOn okularów korekcyjnych!

Hołd dla światła nawet w najmroczniejszych czasach. Taki jest duch najnowszej kampanii Ray-Ban „You’re On”, która odnosi się do pragnienia spontaniczności i autentyczności.

Czas zacząć wyrażać siebie i czerpać niczym niezakłóconą radość z życia. Żyj zgodnie ze swoją naturą i ciesz się spontanicznymi chwilami bez względu na to, kto patrzy. 

 

Kampania towarzyszy premierze kolekcji poświęconej najbardziej kultowym oprawkom marki, nowym wersjom ponadczasowych klasyków, poczynając od legendarnego modelu Wayfarer z lat 50. przez ośmiokątne modele z lat 60. i 70. po konstrukcje retro charakterystyczne dla lat 90. Wszystkie okulary można indywidualnie dostosować, aby wyrażały niepowtarzalny styl i osobowość każdego właściciela. 

CLUBMASTER

Nie jest zaskakujace, ze wspomnienie Ray-Ban Clubmaster prowadzi do nostalgii. Ten niesmiertelny styl królowal w latach 80., kiedy znany byl jako „Linia brwi” i uwazany za meski odpowiednik kobiecych oprawek o ksztalcie kocich oczu. Model Clubmaster stal sie slawny w latach 90.: Denzel Washington nosil je w Malcolm X, Tim Roth we Wscieklych psach. Dzisiaj, Ray-Ban Clubmaster to symbol retro i ponadczasowosci, noszony przez intelektualistów, którzy wskazuja droge do przyszlosci.

STATE STREET

State Street Optics to eleganckie prostokątne okulary z wyrazistą octanową oprawką. Są dostępne w klasycznych kolorach i nowym kolorze Havana i nawiązują stylem do progresywnego ducha lat 70. W modelu State Street Optics klasyczna elegancja łączy się z nowoczesnym wzornictwem. 

Model okularów na receptę Ray-Ban State street z eyerim.pl

JACK 

Model Jack to nowa odsłona klasycznego owalnego kształtu, która daje tradycyjnemu modelowi nowe życie. Jest dostępny w wielu kolorach oprawki, od złotego do jasnobrązowego, oraz ma metalową konstrukcję o nowoczesnym owalnym kształcie. Pokochasz go od pierwszego założenia. 

Model okularów na receptę Ray-Ban Jack z eyerim.pl

Zawsze bądź sobą w każdym calu. ​Pamiętaj – z autentycznymi okularami Ray-Ban #YouAreOn​! 

Branislav

Jestem współzałożycielem eyerim - na co dzień zajmuję się brandingiem i UX. Lubię połączenie sportu i filozofii - na moim biurku nadal leżą dwie albo trzy książki obok wejściówki na siłownię. Nie cierpię gołębi i nie noszę okularów, nawet jeśli powinienem.

POWIĄZANE POSTY
Uniknij stresu przed Świętami - Wybierz najlepszy prezent za pomocą wirtualnej rzeczywistości

Nie tak łatwo znaleźć prezenty dla bliskich osób. Nasze wirtualne lustro może Ci wybrać idealne okulary dla całej rodziny, unikając stresu przed Świętami.

Ray-Ban Kolekcja 2020: #ourtradition

Nowy rok, nowa kolekcja Ray-Ban! Ta nowa kolekcja jest wyjątkowa i skupia się na znaczeniu i sile tradycji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Wybór eyerim: Najlepsze trendy na lato 2018

Szukasz jeszcze więcej inspiracji ze świata mody? W eyerim zawsze mamy coś dla Ciebie. Koniecznie sprawdź nasze najlepsze propozycje na środek sezonu.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.