27.5.2021 1975 wyświetleń 3 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Nowa kolekcja Ray-Ban! Z tymi okularami #YouAreOn!

Hołd dla światła nawet w najmroczniejszych czasach. Taki jest duch najnowszej kampanii Ray-Ban „You’re On”, która odnosi się do pragnienia spontaniczności i autentyczności.

Czas zacząć wyrażać siebie i czerpać niczym niezakłóconą radość z życia. Żyj zgodnie ze swoją naturą i ciesz się spontanicznymi chwilami bez względu na to, kto patrzy. 

 

Kampania towarzyszy premierze kolekcji poświęconej najbardziej kultowym oprawkom marki, nowym wersjom ponadczasowych klasyków, poczynając od legendarnego modelu Wayfarer z lat 50. przez ośmiokątne modele z lat 60. i 70. po konstrukcje retro charakterystyczne dla lat 90. Wszystkie okulary można indywidualnie dostosować, aby wyrażały niepowtarzalny styl i osobowość każdego właściciela. 

STATE STREET (okulary przeciwsłoneczne)

Rodzina Wayfarer rozszerza się o model State Street. Ta elegancka prostokątna oprawka wykonana z octanu dostępna w różnych kolorach charakteryzuje się nowoczesnym stylem. Do wyboru są wersje jedno- i dwukolorowe z klasycznymi, gradientowymi lub polaryzacyjnymi soczewkami. Dopełnienie wyglądu stanowią modne octanowe zauszniki i logo Ray-Ban. 

Model okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban State street z eyerim.pl

JACK (okulary przeciwsłoneczne)

Jack to nowoczesna fuzja stylów Ray-Ban. Cienka metalowa oprawka to nowa wersja dwóch legend I-Shape – okrągłego i ośmiokątnego modelu – dostępna w kolorze złotym, srebrnym, spiżowym i czarnym z klasycznymi lub gradientowymi szkłami. Dzięki dostępności siedmiu kombinacji kolorów oprawki i szkieł możesz dowolnie wybrać, którą cechę charakteru Jack podkreślić. 

 Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban Jack z eyerim.pl

STATE STREET (okulary na receptę)

State Street Optics to eleganckie prostokątne okulary z wyrazistą octanową oprawką. Są dostępne w klasycznych kolorach i nowym kolorze Havana i nawiązują stylem do progresywnego ducha lat 70. W modelu State Street Optics klasyczna elegancja łączy się z nowoczesnym wzornictwem. 

Model okularów na receptę Ray-Ban State street z eyerim.pl

JACK (okulary na receptę)

Model Jack to nowa odsłona klasycznego owalnego kształtu, która daje tradycyjnemu modelowi nowe życie. Jest dostępny w wielu kolorach oprawki, od złotego do jasnobrązowego, oraz ma metalową konstrukcję o nowoczesnym owalnym kształcie. Pokochasz go od pierwszego założenia. 

Model okularów na receptę Ray-Ban Jack z eyerim.pl

Zawsze bądź sobą w każdym calu. ​Pamiętaj – z autentycznymi okularami Ray-Ban #YouAreOn​! 

Andrea

Jestem jednym ze współzałożycieli. Obszarem mojego działania jest tworzenie treści i media społecznościowe. Mam obsesję na punkcie flamingów i podróży. Zapisuję większość kreatywnych pomysłów, które przychodzą mi do głowy podczas długich wędrówek górskich, uwielbiam sztukę i fotografię.

POWIĄZANE POSTY
Uniknij stresu przed Świętami - Wybierz najlepszy prezent za pomocą wirtualnej rzeczywistości

Nie tak łatwo znaleźć prezenty dla bliskich osób. Nasze wirtualne lustro może Ci wybrać idealne okulary dla całej rodziny, unikając stresu przed Świętami.

Jak odróżnić oryginalne okulary marki Fendi

Oto kolejny z naszych artykułów o oryginalnych okularach. Tym razem pokażemy Ci, jak na pierwszy rzut oka odróżnić oryginalne włoskie okulary Fendi.

Jak znaleźć autentyczne okulary przeciwsłoneczne Persol

Kolejny przewodnik krok po kroku, jak rozpoznać autentyczne okulary. Dowiedz się, jak, na pierwszy rzut oka, odróżnić fałszywe okulary przeciwsłoneczne Persol od tych oryginalnych.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.