23.3.2020 14651 wyświetleń 3 minut odczyt Przejdź do e-shopu

eyerim jest tu dla was

W eyerimie jesteśmy dla siebie więcej niż tylko kolegami z pracy. Jesteśmy rodziną. Z tego powodu decyzję o przejściu na pracę zdalną podjęliśmy, jeszcze zanim było to oficjalnie zalecone - chcieliśmy zapewnić, żeby wszyscy członkowie naszego zespołu w tym ciężkim czasie mogli spędzać czas ze swoimi ukochanymi. Nie tylko jako profesjonaliści z branży e-commerce, ale również jako młodzi ludzie czujemy ogromną odpowiedzialność za nasze społeczeństwo, ale przede wszystkim za was - naszych klientów. Dlatego chcieliśmy wam powiedzieć, że robimy wszystko, co jest w naszej mocy, żeby zapewnić wam bezpieczeństwo i komfort podczas zakupów u nas. 

eyerim home office

Pracujemy na pełnych obrotach 

Produkty czy usługi dostępne w naszym sklepie internetowym mają za cel ochronę i polepszenie wzroku. Z tego powodu czujemy obowiązek realizować wasze zamówienia czy reagować na wasze potrzeby najszybciej, jak jest to w obecnych warunkach możliwe. 

Pracujemy nad tym, żeby wszystko przebiegało gładko: jesteśmy w nieprzerwanym kontakcie z naszymi dostawcami w celu zapewnienia ciągłości naszych dostaw. W przypadku, kiedy będziemy spodziewać się nieco wydłużonego czasu realizacji zamówień, taka informacja na pewno pojawi się również na stronach poszczególnych produktów. 

Zamówienia na okulary korekcyjne (wraz z soczewkami korekcyjnymi wyprodukowanymi indywidualnie według podanych parametrów) są również wciąż realizowane i nasz zakład optyczny funkcjonuje w trybie standardowym. Wstawienie soczewek jednoogniskowych jest możliwe w przypadku ponad 10 000 modeli oprawek korekcyjnych. Soczewki progresywne (multifokalne) są dostępne przy wszystkich modelach pochodzących z eyerim collection. Tego typu soczewki są używane przede wszystkim w przypadku presbiopii (starczowzroczności) - pozwalają one na korekcję wzroku jednocześnie do dali i bliży, zapewniając ostrość widzenia na różne odległości.

Potrzebna jest tylko recepta od okulisty. W przypadku jakichkolwiek trudności z jej odczytaniem oczywiście służymy pomocą w wypełnianiu danych potrzebnych do złożenia zamówienia. Dzięki naszej wirtualnej przymierzalni Magic Mirror możecie przymierzyć tysiące modeli oprawek czy okularów, korzystając tylko z kamerki internetowej - i to gdziekolwiek i kiedykolwiek. 

Dbamy o to, żeby nasze przesyłki były bezpieczne 

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) koronawirusy nie są przenoszone za pośrednictwem przedmiotów, takich jak na przykład przesyłki czy okulary. Badania potwierdzają, że zdolność wirusów do przeżycia bez żywego organizmu, na przykład podczas transportu, jest zerowa.

Choć prawdopodobieństwo przetrwania wirusa na powierzchni nieżywych przedmiotów jest znikome, pracownicy naszego magazynu, jak również i firmy kurierskiej odpowiedzialnej za doręczanie paczek, wdrożyli w swoje procesy nowe procedury i obostrzenia sanitarne mające za cel zapewnić bezpieczeństwo wszystkich przesyłek. 

Bądźmy w kontakcie 

Nasz Dział Obsługi Klienta jest tu dla was. Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na jakiekolwiek pytania, wystarczy napisać nam wiadomość. 

P.S.: Trzymajcie się zdrowo i bądźcie pozytywni, jak tylko się da. Jesteśmy w tym razem. I razem damy radę!

 

Martin

Zawsze chciałem wypełnić swoje życie jak największą liczbą miejsc, ludzi, kultur i smaków. Od kiedy założyłem eyerim nie mam aż tyle czasu, dlatego dużo czytam. Ostatnio zdobyłem górę Kilimandżaro, a moim nowym celem stał się szczyt Aconcagua. Dzięki eyerim chcę wspinać się wyżej i wyżej. 


POWIĄZANE POSTY
Wirtualna przymiarka - okiem Twojej kamery

Zakupy na eyerim nigdy nie były łatwiejsze! Przymierz tysiące okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych nie wychodząc z domu. Odkryj wirtualną przymierzalnię!

eyerim insider: seria biurowa, cz. II

Oto ona! Druga część serii biurowej eyerim. Jeszcze lepiej poznaj nasze szalone biuro eyerim.

eyerim presents: The investments that drive us forward in 2020

eyerim - the fastest growing e-shop in Central Europe got another investment, and we are forever grateful. Find out how much, from who and why, what it means for our future.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.