13.12.2017 3766 wyświetleń 1 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę

Istnieje pewna grupa osób poszukujących prezentów świątecznych: entuzjaści zakupów na ostatnią chwilę. Jeśli jesteś fanem adrenaliny, na pewno zasługujesz na członkostwo w niej. Cóż, sami też dobrze znamy to uczucie, dlatego w tym roku postanowiliśmy Ci pomóc!

Bez względu na to czy szukasz okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych, czy gogli narciarskich, na eyerim na pewno je znajdziesz. Wystarczy, że otworzysz nasz "Przewodnik po zakupach świątecznych" i przejdziesz do kategorii, która Cię interesuje. Starannie wybraliśmy dla Ciebie wszystkie oferty - od prezentów dla dziewczyn i babć, przez propozycje dla miłośniczek mody i dzieci, po ciekawe produkty dla dżentelmenów, hipsterów i kierowców. Nasza oferta świąteczna obejmuje wyłącznie artykuły w magazynie, więc nie przegapisz Bożego Narodzenia - gwarantujemy dostawę przed świętami w 100%. Sprawdź nasze propozycje zanim będzie za późno i wręcz najbliższym prezenty, które wywołają uśmiech oraz zadowolenie na ich twarzy.

Ivana

Jestem szefem działu obsługi klienta - jednym z pierwszych członków rodziny eyerim. Ostatnio skierowałem swoją energię na blog, gdzie łączę kreatywność z pasją związaną z fotografią i sztuką. Mam fioła na punkcie francuskich buldogów i wszystkiego, co jest związane ze Skandynawią.

POWIĄZANE POSTY
Polaroid 2020 - SEE BEYOND

Wiosna 2020 jest już w pełni, najwyższy czas przygotować się na najnowszą kolekcję marki Polaroid!

Jak wybrać gogle narciarskie

Bez względu na to, czy pogoda jest słoneczna, czy mglista, a dzień cudowny lub chłodny - gogle narciarskie to obowiązkowy dodatek, który zapewni ochroni Twoje oczy. Jak wybrać te odpowiednie?

Powrót na SILMO Paris 2017

Podobnie do dorocznego wydarzenia MiDo w Milanie, SILMO to jedne z najbardziej prestiżowych targów optycznych na świecie. W tym roku wzięliśmy w nich udział. Były przeogromne!

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.