4.11.2021 8470 wyświetleń 2 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Czerń powraca! Dlaczego warto czekać na Black Friday w eyerim?

Amerykańskie Święto Dziękczynienia prawdopodobnie nie wymaga przedstawiania. Dzień, który następuje po nim, znany jest natomiast jako Black Friday i również posiada długą historię. Tradycyjnie wiele osób po czwartkowym Święcie Dziękczynienia brało wolne w piątek, przyczyniając się w ten sposób do nieoficjalnego rozpoczęcia zakupów świątecznych. Obecnie kraje na całym świecie oferują szalone zniżki na Black Friday i eyerim nie jest wyjątkiem!

Blacky Friday eyerim

Historia

Aby przyspieszyć i zwiększyć sprzedaż produktów świątecznych, sprzedawcy w całych Stanach Zjednoczonych zaczęli oferować zniżki na Black Friday. Termin „Black Friday”, czyli „Czarny PIątek” po raz pierwszy został odnotowany w 1961 roku. Zjawisko to powoli zaczęło zyskiwać coraz większe zainteresowanie, aż w całości stało się największym dniem zakupów w 2005 roku. Wiele osób zaczęło wykorzystywać swój wolny dzień na zakupy, tłumnie odwiedzając przeróżne sklepy.

Pamiętasz te wszystkie szalone historie o intensywnych, niekontrolowanych tłumach zakupowiczów? Tak wygląda Black Friday w Stanach Zjednoczonych. Wiele sklepów otwiera się już noc wcześniej, a ludzie godzinami czekają w kolejkach, w których ustawiają się, gdy tylko skończą swoją kolację podczas Święta Dziękczynienia. To często prowadzi do całkowitego chaosu, ponieważ tłumy oszalałych osób (z których 12% jest pijanych) praktycznie walczą ze sobą tylko po to, aby uzyskać jak najlepszą ofertę.

eyerim przedstawia historię zakupów i wspaniałych zniżek podczas Black Friday.

Ciekawostki

• Mówi się, że nazwa „Black Friday”, pochodzi od angielskiego wyrażenia „going into the black”, czyli z zapisywanych na czerwono negatywnych liczb (strat) do zysków utrwalanych czarnym atramentem.

• Najlepsze oferty zazwyczaj dotyczą zabawek, podczas gdy najmniej w Black Friday opłaca się kupować biżuterię. #tips

• W Stanach Zjednoczonych na przestrzeni ostatnich 10 lat Black Friday przyczynił się do śmierci 7 osób i zranienia 98 osób. Co za ulga, że możemy też kupować online, prawda?

• Black Friday ciągle się zmienia i obecnie nie ogranicza się już tylko do piątku. Oznacza to, że sklepy otwierają się już w czwartek wieczorem, ale nie tylko. Niektórzy sprzedawcy wydłużają czas trwania ofert na cały weekend, a czasami nawet kolejne dni następnego tygodnia.

Black Friday eyerim

Co eyerim przygotowała dla klientów w tym roku? 

W eyerim lubimy dobry styl, a co jest bardziej stylowego niż ponadczasowa czerń? Teraz czerń powraca podczas Black Friday na eyerim! To idealny czas na sprawienie sobie i swoim bliskim stylowych okularów wysokiej jakości, tylko teraz z fantastycznymi rabatami sięgającymi 50%!  

Co tydzień będziemy ujawniać po jednej z naszych specjalnych ofert. Oto pierwsza z nich: 

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE O 15% TANIEJ  

Odnów swój styl, wybierz 100% ochronę oczu przed promieniowaniem UV lub odkryj modne i niedrogie produkty z nowej eyerim collection. Dzięki okularom przeciwsłonecznym z naszej kolekcji znajdziesz się w centrum uwagi.  

Kod: BF15SUN  

* Dotyczy wszystkich modeli okularów przeciwsłonecznych w sklepie.  

Black Friday eyerim

KUP TERAZ  

Oto druga oferta:

30% RABATU NA OPRAWKI I SOCZEWKI

Certyfikowane wyjątkowo trwałe soczewki z filtrami UV i dodatkowymi ulepszeniami? Modne oprawki w efektownym stylu? Kup oprawki z soczewkami i skorzystaj z 30% rabatu na oba produkty!

Kod: BF30EYE

*Dotyczy wszystkich okularów korekcyjnych z soczewkami z wyjątkiem modeli z eyerim collection.

Black Friday eyerim

KUP TERAZ  

Oto trzecia oferta:

KUP 2 PRODUKTY Z EYERIM COLLECTION I OTRZYMAJ 50% RABATU NA DRUGI!

Sprawdź doskonałą jakość i styl okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych z naszej eyerim collection. Tylko teraz: kup 2 produkty z eyerim collection i otrzymaj 50% rabatu na drugi!

Kod: BF50EYC

*Dotyczy wszystkich okularów korekcyjnych, do komputera i przeciwsłonecznych z eyerim collection.

KUP TERAZ  

Bądźcie czujni, wkrótce zostanie ujawniona następna oferta!   

Nagrody!

A to nie wszystko! Czym byłby Black Friday bez porządnego konkursu? Zrób zdjęcie w dowolnych okularach kupionych w sklepie internetowym eyerim. Opublikuj je na Instagramie między 4 a 25 listopada z tagiem @eyerim.eyewear i dodaj hasztag #eyerimBF. Zwycięzca otrzyma voucher o wartości 100 € na zakup dowolnych okularów! Powodzenia :) 

Razem spójrzmy na świat inaczej.

Black Friday eyerim

Yassaman

Jestem jednym z założycieli eyerim, próbującym przetrwać w świecie marketingu. Zawsze przyjmuję rekomendacje dobrych książek, jeżdżę na wycieczki po całej Europie. Kiedyś zjadłam całą pieczeń wieprzową w mniej niż 30 minut, a ludziom, którzy nie potrafią poprawnie wymówić mojego imienia mówię, żeby nazywali mnie "Yass".

POWIĄZANE POSTY
eyerim collection: Twoje nowe ulubione okulary korekcyjne

eyerim wymyślił nową kolekcję wysokiej jakości, niedrogich okularów korekcyjnych. eyerim collection jest dostępna tutaj, ludzie, więc zobaczmy, o co tyle zamieszania.

Kolekcja Ray-Banów 2019: #Proudtobelong

Uwielbiana przez wszystkich marka okularów powraca z wielkim hukiem (znana również jako niesamowita kolekcja na rok 2019).

Movember: Okulary x Wąsy

Movember już nastał! Chcesz pokazać się z pięknie uformowanymi wąsami? Nie zapomnij też o idealnie dopasowanych okularach!

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.