20.9.2019 12814 wyświetleń 3 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Korzyści z zakupu okularów korekcyjnych przez Internet

Historia zaczyna się tak: lekarz mówi Ci, że Twój wzrok się pogarsza, przepisuje okulary korekcyjne i krople do oczu na niekończący się zespół suchego oka. Wychodzisz i nagle stoisz na skrzyżowaniu dróg. Idziesz do najbliższego sklepu z okularami, tracisz cenne godziny i cierpliwość, niezręcznie mierzysz kilka par okularów korekcyjnych przed nieznajomym, którzy kiwają głową z aprobatą, a następnie czekasz kolejne 2 tygodnie, aż będą gotowe i je odbierzesz? Nie. Zbyt dużo pracy. Po prostu wchodzisz na stronę eyerim i robisz zakupy.

Dlaczego warto kupować okulary korekcyjne online?

Dlaczego warto kupować okulary korekcyjne online Korzyści z kupowania okularów korekcyjnych online Korzyści z kupowania okularów korekcyjnych online, okulary korekcyjne Marc Jacobs na eyerim Korzyści z kupowania okularów korekcyjnych online, okulary korekcyjne Prada na eyerim, eyerim flatlay

Dlaczego eyerim: 

• oferujemy darmową wysyłkę do wszystkich krajów europejskich
• mamy najlepsze ceny na stylowe okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne oraz sportowe okulary przeciwsłoneczne
• mamy ponad 100 znanych na całym świecie marek okularów
• każdy znajdzie okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne lub gogle narciarskie idealne dla niej lub dla niego, dla całej rodziny oraz dla dzieci
• mamy narzędzie zwane Magiczne Lustro, które pozwala Ci na wypróbowanie setek modeli na Twoim telefonie lub przez kamerkę
• nasza obsługa klienta jest jedną z najlepszych, przyjaznych i najbardziej profesjonalnych

Korzyści z kupowania okularów korekcyjnych online, okulary korekcyjne Marc Jacobs na eyerim

Ale pamiętaj

Bez względu na to, gdzie Ty zdecydujesz się kupić nowe okulary korekcyjne po przeczytaniu tego artykułu, najpierw musimy wskazać kilka ważnych faktów:
- Potrzebujesz recepty na nowe okulary od lekarza okulisty lub najbliższego optyka. Po badaniu wzroku musisz otrzymać kopię recepty, abyś mógł dostać okulary korekcyjne w dowolnym miejscu - online lub offline.
- W dalszym ciągu powinieneś udać się do swojego okulisty co najmniej raz w roku. Jeśli nie w celu otrzymania recepty, to po to, by sprawdzić, czy Twoje oczy są zdrowe. Istnieje wiele chorób oczu, o których możesz nawet nie wiedzieć! Dbaj o swoje bezpieczeństwo.

Korzyści z kupowania okularów korekcyjnych online, okulary korekcyjne Prada na eyerim, eyerim flatlay

Podsumowując, wybór należy do Ciebie. Lubisz sklepy z cegłami i zaprawami? Dobrze dla Ciebie! Jeśli masz ochotę kupić okulary korekcyjne online, jesteśmy z Ciebie dumni. Bez względu na to, co zdecydujesz, mamy nadzieję, że 1.) mądrze wydasz pieniądze i 2.) wybierzesz okulary korekcyjne, z których będziesz w 100% zadowolony. Eyerim wygrywa w obu tych kategoriach, tak tylko mówię… Powodzenia na polowaniu!

Patrícia

"Content i copywriting to moja działka w eyerim. Uwielbiam kuchnię japońską, kwiaty i prostotę. Nie rozumiem mody, ale ją podziwiam. Studiowałam język chiński, ale ze względu na to, że jestem typem człowieka reprezentującego postawę „wszystko albo nic”, zakończyłam z nim swoją przygodę już na drugim roku. Urodziłam się z wyrośniętym zębem, nauczyłam się czytać w wieku trzech lat, podkochuję się w Senece i gardzę parasolami.

POWIĄZANE POSTY
Jak kupić okulary korekcyjne online?

Zakup okularów korekcyjnych online jest łatwiejszy niż może się wydawać, zaufaj nam. Wystarczy, że przeczytasz ten przewodnik.

Sprawdź parametry swoich okularów w domu za pomocą bezpłatnej aplikacji eyerim Lens Scan!

Nie pamiętasz parametrów optycznych swoich okularów, a nie chce Ci się iść do okulisty lub optyka? Za pomocą aplikacji eyerim Lens Scan bezpłatnie zeskanujesz swoje soczewki na receptę. To proste rozwiązanie pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Rozmiar ma znaczenie: Jak wybrać odpowiedni rozmiar okularów?

Poznaj sekret wyboru prawidłowego rozmiaru oprawek. Sprawdź przydatne wskazówki, dzięki którym Twoje nowe okulary będą idealnie układać się na Twojej twarzy.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.