30.8.2021 5865 wyświetleń 2 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Już jest nowa eyerim collection: Przygotuj się na kosmiczną jakość inspirowaną samym kosmosem!

Wiadomo, że pod koniec lata mają miejsce liczne zdarzenia kosmiczne. Obserwujemy spadające gwiazdy, zaćmienia słońca, świecące w nocy chmury. Ale tego lata przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zdarzenie kosmiczne – premierę naszej nowej kolekcji okularów inspirowanych kosmosem!

Poznaj nową kolekcję eyerim okularów kosmicznej jakości

Niech zabłyśnie Twoja wewnętrzna gwiazda 

W galaktyce pełnej różnych okularów postanowiliśmy dać Ci prawdziwe gwiazdy. W okularach z nowej eyerim collection inspirowanej skrzącym się niebem i tajemniczymi kosmicznymi obiektami będziesz błyszczeć, gdziekolwiek pójdziesz. Niech Twoja wewnętrzna gwiazda zabłyśnie modnym stylem i wyjątkową jakością tych modeli. Okulary wyróżniają się nie tylko fantastycznymi oprawkami, ale również wysokiej jakości soczewkami zapewniającymi 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Z niebiańską rozkoszą prezentujemy trzy wspaniałe produkty z tej kolekcji (całą kolekcję można obejrzeć tutaj).

Odważna Vega 

Styl retro i wyrazista oprawka okularów Vega stanowią kosmiczną kombinację idealną dla nowoczesnych kobiet, które lubią być zauważane. 

 Poznaj nową kolekcję eyerim okularów kosmicznej jakości

Ikoną Caph

Panowie, poznajcie gwiezdny model Caph, który wygodnie się nosi i robi piorunujące wrażenie. Jego oprawka i styl to kombinacja, którą ceni się w najdalszych zakątkach galaktyki. 

Poznaj nową kolekcję eyerim okularów kosmicznej jakości

Modny Aster 

Ta stylowa przezroczysta oprawka z plastiku to prawdziwy wielki wybuch w modzie okularowej! Zapomnij o gwiazdach – dzięki modelowi Aster to na Ciebie będą zwrócone wszystkie oczy! 

Poznaj nową kolekcję eyerim okularów kosmicznej jakości

Zakochaj się w tych modelach, dzięki którym znajdziesz się w centrum wszechświata! Teraz na eyerim.pl wszystkie modele można kupić od ręki w bezkonkurencyjnych cenach od 149 Zł!

Poznaj nową kolekcję eyerim okularów kosmicznej jakości

Daniel

Jestem stowarzyszonym kierownikiem w eyerim. Tworzę i zarządzam kampaniami i poszukuję kreatywnych możliwości współpracy. Kiedyś wygrałam konkurs piękności, mam ukraińskie korzenie i zawsze zaczynam dzień od filiżanki dobrego espresso.

POWIĄZANE POSTY
KOLEKCJA 2020: Najgorętsze trendy sezonu

Odkryj najnowsze modele tego sezonu. Zobacz, co jest na topie i przygotuj się na słoneczne dni nowymi trendy okularami.

Odnajdź siebie na eyerim: Szybki przewodnik

Jak nie bać się wyrażać swojej pasji lub pokazać się z prawdziwej strony światu? Wbrew pozorom, to wcale nie takie trudne! Czytaj dalej.

Najlepsze stylizacje uliczne z Tygodni Mody 2019: Nowy Jork, Londyn, Mediolan, Paryż

Tygodnie mody na sezon Jesień/Zima 2019 już za nami. Co najbardziej przyciągnęło nasz wzrok? Oczywiście, styl uliczny!

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.