11.3.2021 3569 wyświetleń 3 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Wiosna/lato 2021: odkryj 5 najważniejszych trendów sezonu!  

Wiosna tradycyjnie przynosi również nowości w świecie mody, i świat okularów nie jest wyjątkiem. Odkryj nowe odsłony klasycznych modeli, znajdując perfekcyjną równowagę pomiędzy trendami i ponadczasowości, nowościami i nostalgią. Rok 2021 przynosi odrodzenie okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych użyciem nowych materiałów, grubych oprawek czy lśniących kolorów. Któremu trendowi nie będziesz w stanie się oprzeć? 

PRZEZROCZYSTE OPRAWKI 

Być widocznym przy pomocy czegoś niewidocznego? Nie ma problemu! Jednym z top trendów nowego sezonu są przezroczyste oprawki, które efektownie, lecz prawie niewidocznie, dotworzą Twój styl. Zainspiruj się różowymi okularami przyciemnianymi albo ponadczasowymi okrągłymi oprawkami i na pewno dasz się zauważyć. 

Wypróbuj przezroczyste oprawki na eyerim.pl

LŚNIĄCE KOLORY 

Popraw sobie humor, wprowadzając w swoje stylizacje lśniące kolory. Nawet w czasach dotkniętych pandemią potrafią rozjaśnić nasze dni i to właśnie dlatego stały się tak popularnymi. Jasne kolory idealnie pasują do okrągłych oprawek czy oprawek w kształcie cat eye.  

Wprowadź jasne kolory na eyerim.pl

STALOWE OPRAWKI 

Ponadczasowość srebrnych czy złotych oprawek potwierdzają również nadchodzące trendy ultralekkich oraz ledwo zauważalnych oprawek. Wygląd studenta w latach 90.tych dotwarzają okrągłe oprawki czy nieśmiertelne pilotki

Stalowe oprawki i ponadczasowość na eyerim.pl

ULEPSZONA KLASYKA 

Mówiąc o ponadczasowości, to również ona została ulepszona. Zakochaj się w klasycznych brązowych oprawkach z przyciemnianymi soczewkami oraz wyrazistymi kształtami. Podążaj za trendami, ale szanuj swój styl.

Podążaj za trendami, ale szanuj swój styl klasycznymi kształtami na eyerim.pl

GRUBE OPRAWKI 

Lista top nowości tego sezonu nie byłaby kompletna bez grubych oprawek w różnych wersjach kolorystycznych, które potrafią zmienić zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i również korekcyjne. Grube oprawki stały się wyrazistym i odważnym dodatkiem, którego nie może Ci zabraknąć. 

Wyraziste oprawki na eyerim.pl = wyrazisty przekaz

Nieważne, który trend przyciągnął Twoją uwagę najbardziej, wszystkie trendowe modele znajdziesz na eyerim eshop! Dlaczego więc codzienną przeciętność nie zamienić na zapierającą dech wyjątkowość? Z tymi modelami nie będzie to nic trudnego.

Yassaman

Jestem jednym z założycieli eyerim, próbującym przetrwać w świecie marketingu. Zawsze przyjmuję rekomendacje dobrych książek, jeżdżę na wycieczki po całej Europie. Kiedyś zjadłam całą pieczeń wieprzową w mniej niż 30 minut, a ludziom, którzy nie potrafią poprawnie wymówić mojego imienia mówię, żeby nazywali mnie "Yass".

POWIĄZANE POSTY
Uniknij stresu przed Świętami - Wybierz najlepszy prezent za pomocą wirtualnej rzeczywistości

Nie tak łatwo znaleźć prezenty dla bliskich osób. Nasze wirtualne lustro może Ci wybrać idealne okulary dla całej rodziny, unikając stresu przed Świętami.

Go. Explore. See.: Słowackie góry

Poznaj piękno słowackich gór, oglądając nasz ostatni odcinek Go. Explore. See. w tym roku, i przygotuj się na sezon narciarski.

Odnajdź siebie na eyerim: Szybki przewodnik

Jak nie bać się wyrażać swojej pasji lub pokazać się z prawdziwej strony światu? Wbrew pozorom, to wcale nie takie trudne! Czytaj dalej.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.